وضعیت درمانی مجروحان مدافع حرم مازندران
کد خبر: 102130
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۹:۳۸
شاخص : آخرین وضعیت درمانی مجروحان مازندرانی مدافع حرم تشریح شد.

به گزارش شاخص نیوز ، مسئول روابط عمومی سپاه کربلای مازندران در مورد وضع جسمی و روند درمانی رزمندگان مجروح استان، گفت: وضع عمومی ۲۱ مجروح مدافع حرم مطلوب است و جای هیچ نگرانی نیست.

سرهنگ حسینعلی رضایی افزود: چهار تن از این رزمندگان با درمان سراپایی هم ‌اکنون به آغوش گرم خانواده خود برگشتند و پنج نفر دیگر از این عزیزان با انتقال به کشور برای مداوای بهتر در بیمارستان بقیه‌الله (عج) در حال درمان هستند.

وی گفت: بقیه مجروحان با توجه به شرایط متفاوت جسمانی با یک درمان جزئی در روزهای آینده وارد کشور می ‌شوند و به کانون گرم خانواده بازمی ‌گردند.

مسئول روابط عمومی سپاه کربلای مازندران افزود: مردم استان نسبت به انتشار اخبار غیرموثق در برخورد با شایعات منتشره در مورد وضعیت مجروحان و اخبار حاشیه ‌ای نبرد خان ‌طومان که در شبکه ‌های اجتماعی منتشر می ‌شود هوشیار باشند و هیچ نگرانی درباره وضعیت جسمانی ۲۱ رزمنده مجروح مدافع حرم استان به دل خود راه ندهند.

۹نفر از مجروحان مازندرانی در شهرک خان طومان سوریه به کشور بازگشتند.

بر اساس اعلام روابط عمومی سپاه کربلای مازندران ۱۳ تن از دلاورمردان این سپاه که به عنوان مستشار نظامی و مدافع حرم به سوریه اعزام شده بودند ، چند روز پیش با بدعهدی گروه های تکفیری و شکستن آتش بس در منطقه خان طومان سوریه به شهادت رسیدند.

مازندران پیش از این نیز ۱۷ شهید برای دفاع از حرم خاندان اهل بیت (ع) در سوریه تقدیم کرده بود.

منبع:  باشگاه خبرنگاران جوان

 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار