وضعیت ۵۰ واحد صنعتی قزوین بحرانی است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 94341
تاریخ انتشار: ۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۲
استاندار قزوين:
شاخص : استاندار قزوين در بازدید از شرکت های تولیدی استان گفت: وضعيت 50 واحد صنعتي قزوين بحراني است و حل مشكل اين واحدها با جديت دنبال شود.

به گزارش سرویس اقتصادی شاخص، مرتضی روزبه در حاشیه بازدید از شرکت های تولیدی محصولات بهداشتی با تاکید بر کاهش مشکلات واحدهای صنعتی اظهار کرد: از مجموع کل صنایع استان ۳۵۰ واحد جزو واحدهای مشکل دار هستند که مشکل ۵۰ مورد از آنها در حد بحرانی است.

استاندار قزوین عنوان کرد: با راهکارهایی همچون افزایش زمان پرداخت حق انشعابات، تمدید دفترچه بیمه کارگران و یافتن سرمایه گذاران جدید خارجی برای به روز کردن ماشین آلات به دنبال کاهش مشکلات واحدهای صنعتی مشکل دار هستیم.

این مسئول بیان کرد: با مطالعه و تفکیک نوع مشکل هر واحد راهکارهای مناسب همان واحد را به کار می گیریم که این کار به زمان بیشتری نیاز دارد.

همتی تصریح کرد: جایگاه کارگران و کارفرمایان که امروز در جبهه اقتصادی و تولید کشور تلاش می کنند همانند رزمندگان دوران دفاع مقدس است که برای اعتلای ارزش های این نظام جنگیدند.

وی با اعلام اینکه سالانه حدود ۵ میلیارد دلار صرف واردات کالاهای بهداشتی و آرایشی در کشور می شود، افزود: باید چشم انداز روشنی در حوزه کالاهای بهداشتی و آرایشی در کشور ترسیم شود و با ارتقاء کیفیت محصولات، سهم صادرات در بازارهای خارجی را تضمین کنیم.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار