وقتی پیراهن گلزن دربی را ۷۰۰ هزار تومان فروختند! - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 81628
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۴ - ۲:۴۶
شاخص : ورزش > لیگ برتر - نیروهای امنیتی به ماجرا ورود کرده و قرار است مانع از فروش پیراهن بازیکنان توسط افراد سودجو به مردم شوند.

شاخص نیوز:  خرید و فروش پیراهن بازیکنان دربی،به خصوص آنهایی که در این مسابقه حساس گل زده اند چند سالی است که باب شده و جالب اینجاست که بلافاصله پس از دربی و هنور شب به صبح نرسیده این پیراهن ها توسط یک سری افراد خاص به فروش می رسد!

جالب اینجاست که اصلی ترین مشتری این پیراهن ها بانوان هستند.بانوانی که نمی‌توانند در تمرین و بازی‌ها حاضر شوند و امکان اینکه با بازیکنان روبه‌رو شوند و از آنها پیراهن یادگاری بگیرند وجود ندارد، ناچارند در فضای مجازی با این افراد وارد معامله شوند و از آنها پیراهن بخرند!

معمولاً هواداران قبل از بازی‌های حساس، سفارش پیراهن فلان بازیکن را می‌دهند و این افراد هم بعد از بازی پیراهن را از بازیکن مورد نظر گرفته و به راحتی آن را می فروشند.البته بعضی ها که کمی زرنگ تر هستند به میدان منیریه می روند و مشابه پیراهن ستاره‌ها را تهیه می‌کنند!جالب است بدانید همین چندی پیش پیراهن یکی از گلزنان دربی ۷۰۰ هزار تومان به یک هوادار فروخته شد.

یک بار هم همین فروش پیراهن با یک سری مسائل حاشیه‌ای همراه شد که نیروهای امنیتی به ماجرا ورود و یکی از نزدیکان به این بازیکنان را دستگیر کردند. گفته می‌شود مأموران امنیتی در حال بررسی ویژه پرونده کسانی هستند که پیراهن بازیکنان را به هواداران فوتبال می‌فروشند.

 

 

منبع: خبر انلاین

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار