وقف در جامعه نیاز به فرهنگ‌سازی دارد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 151398
تاریخ انتشار: ۱ آذر ۱۳۹۶ - ۲:۴۷
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان:
شاخص : مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان با بیان اینکه واقفان اموال خود را با خداوند معامله کرده اند، افزود: باید در زمینه وقف در جامعه فرهنگ‌سازی صورت گیرد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص نیوز، حجت‌الاسلام غلامرضا عادلی مدیر کل امور سازمان اوقاف و امور خیریه استان قزوین در همایش یاوران وقف که صبح امروز در سالن آمفی‌تئاتر شهید آوینی فرماندهی نیروی انتظامی استان قزوین برگزار شد، با بیان اینکه وقف اقدامی معنوی و خیر است اظهار کرد: وقف یکی از اعمال پسندیده‌ای است اجر و پاداش حاصل از آن در طول سال‌ها به واقفان خواهد رسید و همچنین برای جامعه نفع خواهد داشت.

وی افزود: واقفی که ازخود وقفی همچون مسجد و بقاع متبرکه برجای می‌گزارد در اجری که شامل افراد زائر می شود نیز سهیم است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان با بیان اینکه واقفان اموال خود را با خداوند معامله کرده اند، افزود: باید در زمینه وقف در جامعه فرهنگ‌سازی صورت گیرد.

عادل عنوان کرد: شکرانه بازوی توانا، گرفتن دست ناتوان است لذا افراد توانمند و متمکن باید علاوه بر ذکر خداوند متعال افراد نیازمند را هم یاری کنند.

این مسؤول در پایان افزود: در برخی از موارد بخشیدن مال سخت‌تر از بخشیدن جان است که در این زمینه واقفان همواره نیازهای جامعه را شناسایی کرده و در کار خیر سهیم بوده‌اند.

انتهای پیام/۱۰۰۷

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار