ولاسکو: هنوز قلبم با ایران است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 66973
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۲:۳۸
شاخص : سرمربی اسبق تیم ملی والیبال ایران گفت: بسیار خوشحالم که فدراسیون والیبال محمد وکیلی را به عنوان سرمربی تیم ملی نوجوانان انتخاب کرده است.

به گزارش پایگاه شاخص ،ولاسکو سرمربی اسبق تیم ملی والیبال کشورمان که هم‌اکنون سکان هدایت هم‌وطنان آرژانتینی‌اش را در دست دارد پس از مطلع شدن از حضور تیم ملی نوجوانان ایران با محمد وکیلی تماس تلفنی برقرار کرد و گفت که بسیار خوشحال است که مسئولان فدراسیون والیبال محمد وکیلی را به عنوان سرمربی تیم ملی نوجوانان برای حضور در مسابقات جهانی انتخاب کرده‌اند و وی نیز در کنار این تیم مشغول به کار است.

وی خطاب به وکیلی افزود: توانایی وکیلی برای تربیت بازیکنان رده سنی پایه باعث می‌شود تا آینده والیبال این کشور (ایران) قدرتمند و تضمین شده باشد.

ولاسکو ادامه داد: حضور تیم ملی والیبال ایران در مسابقات جهانی که در سطحی بالا برگزار می‌ شود حاکی از آن است که والیبالیست‌های ایرانی شایسته حضور در چنین سطحی از مسابقات هستند.

ولاسکو یادآور شد: من در ایران روزهای خوب و خاطرات زیادی داشتم و با وجود این‌که هم اکنون در آرژانتین حضور دارم و این تیم را تمرین می‌دهم ولی همچنان قلبم با ایران است.

وی در این تماس تلفنی همچنین گفت: در حال حاضر مشغول تمرینات آماده‌سازی تیم ملی آرژانتین در بوینس آیرس هستم و نمی‌توانم به کورینتس(محل برگزاری مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان) سفر کنم. اگر در این شرایط نبودم حتما برای دیدن تیم ایران به کورینتس می‌آمدم.

منبع : ایسنا

انتهای پیام/۱۴۰۴/د

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار