ولایت‌مداری شاخصه اصلی بسیجیان فرهنگی است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 82792
تاریخ انتشار: ۴ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۰
استاندار قزوين:
شاخص : استاندار در همایش فرهنگیان بسیجی قزوین گفت: بسيجيان فرهنگي با آگاهی، بصیرت و ولایت‌مداري نقش بي‌بديلي در دوران انقلاب داشته‌اند.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، فریدون همتی در همایش فرهنگیان بسیجی قزوین که دیروز در سالن اجتماعات شهید رجایی دانشگاه فرهنگیان برگزار شد، اظهار کرد: در طول دوران انقلاب نقش فرهنگیان نقش بی بدیلی بوده و آگاهی، بصیرت و ولایت‌مداری بسیجیان فرهنگی را در دوران انقلاب شاهد بوده ایم که به گفته رهبر پشتوانه اصلی انقلاب بسیجیان هستند.

استاندار قزوین تاکید کرد: امروز انتظار داریم بسیجیان فرهنگی با حاکم کردن تفکر بسیجی برای پیش بردن نظام و خدمت به ملت، انسان هایی توانا، دانا و دانشمندی را تربیت کنند.

سردار شاهرخی فرمانده سپاه استان هم نقطه قوت انقلاب اسلامی را در تفکرات و فرهنگ اسلامی مردم دانست و تصریح کرد: دشمنان انقلاب اسلامی به این نتیجه رسیدند با ابزار فیزیکی نمی توانند با انقلاب اسلامی مقابله کنند بنابراین شیوه خود را به شیوه ی مقابله فرهنگی تبدیل کردند.

وی یادآور شد: به فرموده رهبری نفوذ فرهنگی و سیاسی از نفوذ امنیتی نگران کننده تر است چرا که حربه امروز دشمن جنگ نرم است.

گفتنی است؛ همایش اقتدار فرهنگیان بسیجی با حضور یک هزار و ۲۰۰ نفر از بسیجیان فرهنگی از نواحی چهارده گانه آموزش و پرورش برگزار شد.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار