ایران جانبی

» ولایت‌مداری قلب رسانه‌های متعهد/ رسانه‌های شیطانی در خدمت دشمنان هستند
کد خبر: 92542
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۸:۱۷
نماینده ولی فقیه در قزوین:
شاخص : نماینده ولی فقیه قزوین با اشاره به اینکه ولایت‌مداری آبرو و قلب رسانه‌های متعهد است، گفت: رسانه‌های شیطانی درصدد القای ناامیدی، ذلت‌پذیری از دشمن و از بین بردن ارزش‌های دینی هستند.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، صبح امروز دیدار صمیمانه اصحاب رسانه با نماینده ولی فقیه در قزوین با عنوان نشست اخلاق رسانه‌ای برگزار شد.

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی با اشاره به اینکه اخلاق رسانه‌ای ضرورت جامعه امروز است، اظهار کرد: حضور در خطبه‌های نماز جمعه و جلسات تفسیر قرآن از مهم‌ترین موارد اخلاقی مورد نیاز اصحاب رسانه است که باید نسبت به آن استمرار داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در قزوین با بیان اینکه نگاه جزیره‌ای به رسانه‌ها نادرست است، ابراز کرد: اشراف کامل به معارف دینی قرآنی و الگو قرار دادن آن لازمه یک رسانه‌ نظام اسلامی است.

این مسئول در خصوص اهمیت جایگاه رسانه خاطرنشان کرد: خداوند متعال به عنوان اولین بنیان‌گذار رسانه بوده چرا که در آیات قرآنی شاهد اطلاع‌رسانی هدایت‌های خداوند از طریق وحی به انسان‌ها هستیم.

عابدینی افزود: کسانی که امور دنیایی و سوء استفاده‌های رسانه‌ای را الگوی زندگی قرار داده اند جزء زیان کنندگان خواهند بود.

وی با اشاره به اینکه خبرنگار باید اخلاق قرآنی داشته باشد، تصریح کرد: رسانه‌ها نسبت به نشر خبرهای کذب و نامعتبر خودداری کنند زیرا نه تنها مورد قبول پروردگار نیست بلکه موجب انحراف مردم می‌شود.

امام جمعه قزوین با اشاره به اینکه ولایت‌مداری آبرو و قلب رسانه‌های متعهد است، تاکید کرد: رسانه‌های شیطانی و استکباری درصدد القای ناامیدی، ذلت‌پذیری از دشمن و از بین بردن ارزش‌های دینی هستند.

عابدینی افزود: اصحاب رسانه باید حریت و آزادگی خود را حفظ کنند و از بازیچه قرار گرفتن برای تحقق اهداف منفعت طلبان دوری کنند.

 وی در انتها با اشاره به ولادت حضرت زینب (س) یادآور شد: اگر جنبه رسانه‌ای و سخنرانی با افتخار آن حضرت پس از واقعه عاشورا نبود هرگز پیام‌ها و عظمت قیام اباعبدالله(ع) به دست مسلمانان و جهانیان نمی‌رسید.

انتهای پیام/۱۳۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار