ولایت فقیه بزرگترین نعمت الهی برای مومنان است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 119065
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۸:۴۶
عضو شورای شهر قزوین:
شاخص : عضو شورای شهر قزوین با تاکید بر اینکه بانوان باید مراقب شبیخون فرهنگی دشمن باشند گفت: نعمت ولایت فقیه بهترین و برزگترین ثروتی است که خداوند به بندگان مومن خود اعطا نموده است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، فاطمه اشدری عضو شورای شهر قزوین در مراسم رونمایی از کتاب “نوعروس” که روز گذشته در فرهنگسرای بانو سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین برگزار شد، اظهار کرد: نعمت ولایت فقیه بهترین ثروتی است که خداوند به بندگان مومن خود اعطا نموده است.

وی افزود: علم ما باید ولایی باشد و ثروت‌های مادی و معنوی افراد باید با خلوص نیت در مسیر اسلام هزینه شود و این همان کاری بود که شهیدان ایران اسلامی به درستی انجام دادند.

اشدری در ادامه با اشاره به این موضوع که جهاد برای مردان همواره یک تکلیف شمرده شده است ، گفت: امروز جهاد، جنسیت و مکان نمی‌شناسد و در هر مکان و موقعیتی دشمن در کمین ماست، همچنان که آل سعود در مکان امن الهی همچون مکه افراد بسیاری را به شهادت رساند.

عضو شورای شهر قزوین بیان کرد: امروز وظیفه زنان و مادران ایستادان در برابر شبیخون فرهنگی است و در این عرصه بانوان و فرزندان در خط مقدم جبهه قرار دارند.

وی ادامه داد: زنان باید با علم و آگاهی از چگونگی ورود دشمن و توانمند ساختن خود، خانواده‌ای را تربیت کنند که در مقابل آسیب‌های فرهنگی مقاوم باشد.

عضو شورای شهر قزوین با بیان اینکه آل سعود در پوشش اسلام اقدامات ننگینی در کارنامه خود به ثبت رسانده است افزود: رقیه رضایی فردی مصمم ،دانا و اهل دین بود و با روحیه اقلابی به مبارزه پرداخت و سرانجام در نیکو مکانی همچون مکه به آرزویش یعنی شهادت رسید.

اشدری با بیان اینکه شهیده رضایی همچون مادر همه مسلمانان به شهادت رسید، ادامه داد: نوع شهادت رقیه شباهت بسیار زیادی به نحوه حضرت فاطمه(س) داشت؛ این شهیده از شدت جراحاتی که عوامل امنیتی عربستان که به پهلو او وارد آورده بودند به فیض شهادت نایل آمد.

اشدری خاطر نشان کرد: برای عبد صالح خدا بودن جنسیت مطرح نیست و باید سعی شود در سنگر خانواده فرزندان ولایتمداری را برای جامعه اسلامی تربیت کرد.

وی در پایان افزود: تا زمانی که در سایه ولایت فقیه هستیم آسیبی از جانب دشمن به ما نمی‌رسد و تربیت شدن با موازین قرآن و اسلام بهترین سپر ما در مقابل استکبار جهانی است.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار