ایران جانبی

» ویژه برنامه‌های روز جهانی قدس در شبکه قزوین
کد خبر: 208317
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۸:۰۲
شاخص : ویژه برنامه‌های روز جهانی قدس در شبکه قزوین اعلام شد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، حسن اکبری اظهار کرد: امسال با توجه به شیوع بیماری کرونا و لزوم پرهیز از اجتماعات انسانی با هدف قطع زنجیره انتقال ویروس، صدا و سیمای مرکز قزوین در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس ویژه برنامه‌های مختلفی برای مخاطبان تقدیم خواهد کرد.

وی افزود: بر اساس پیش بینی‌های صورت گرفته در رادیو و تلویزیون، علاوه بر پرداخت در برنامه‌های روتین، ویژه برنامه‌هایی برای مخاطبان تدارک دیده شده است.

مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین ادامه داد: سیمای این مرکز در برنامه‌های “رنگ زندگی”، “نفس ماه”، “شمیم سحر” و “تا آسمان” به صورت ویژه به تبیین اهمیت روز جهانی قدس و علت این نامگذاری این روز خواهد پرداخت.

این مسئول یادآور شد: “روز بیداری” نیز عنوان ویژه برنامه شبکه استانی سیمای مرکز قزوین در این روز است که روز جمعه به مدت ۱2۰ دقیقه از ساعت ۱۰:۰۰ صبح به روی آنتن رادیو خواهد رفت. پخش مستقیم بیانات مقام معظم رهبری در روز قدس، پخش کلیپ و نماهنگ‌های مربوط به راهپیمایی مردم همیشه در صحنه استان در روز قدس سال‌های قبل از جمله برنامه های شبکه قزوین برای روز قدس است.

اکبری بیان کرد: رادیو قزوین هم با پخش ویژه برنامه “بر مدار پایداری” به مدت 180 دقیقه از ساعت 10:30 صبح همراه شنوندگان خواهد بود. گفتگو با کارشناسان، گزارش مردمی، شعرخوانی و پیام‌های مردم استان قزوین به مردم فلسطین و پخش سرود‌های حماسی از جمله بخش‌های این برنامه خواهد بود.

مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین افزود: همچنین نماهنگ و آثار موسیقایی فاخر با موضوع فلسطین و اهمیت مسأله قدس همزمان با این روز از آنتن صدا و سیمای مرکز قزوین پخش می‌شود.

وی ابراز کرد: در معاونت خبر هم تهیه و پخش گزارش های تحلیلی در خصوص روز جهانی قدس و پوشش برنامه های مصوب روز جهانی قدس در شهرستان ها و همچنین پرداختن به پویش فلسطین آزاد از مهمترین برنامه های این حوزه است.

اکبری گفت: معاونت فضای مجازی هم با بارگذاری محتوایی متناسب تولیدات صفحه ویژه رمضان و روز قدس در سایت رسمی مرکز و صفحه اشتراک ویدیو(آپارات) و تمامی بسترای مجازی،اطلاع رسانی زمان پخش ویزه ویژه برنامه تولیدید رادیویی و تلویزیونی از طریق پوستر و عکس نوشت تیزر و …، فضا سازی و اطلاع رسانی در جهت پوشش و انعکاس فعالیت های مرکز پیرامون روز جهانی قدس در وب سایت و پیام رسان ها با ترند هشتگ هایی همچون #اسرائیل_ویروس_منحوس #Covid1948 #شهید_القدس #القدس_درب_الشهداء به این روز خواهد پرداخت.

انتهای پیام/ 1300/ د

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار