ویژه برنامه‌های ماه محرم و هفته دفاع مقدس را تشریح کرد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 146171
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۹:۳۶
مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین:
شاخص : صداوسیمای مرکز قزوین برای ایام محرم و هفته ی دفاع مقدس ویژه برنامه های رادیویی و تلویزیونی پیش بینی نموده است.

ابوالفضل معصومی فر مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگ و هنر شاخص نیوز؛ اظهار کرد: ویژه برنامه «احرام سرخ» برای سیمای مرکز قزوین در ایام محرم و هفته دفاع مقدس پیش بینی شده که این ویژه برنامه به تهیه کنندگی سیدمهدی حسین زاده حوالی ساعت ۲۱:۳۰ از سیمای مرکز قزوین روی آنتن خواهد رفت.

وی افزود: ویژه برنامه رادیویی «بانوای کاروان» هم به تهیه کنندگی ابراهیم طاهری کیا به مدت ۹۰ دقیقه عصرها ساعت ۱۸ از رادیو قزوین پخش می شود.

مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین با اشاره به تقارن ایام محرم با هفته دفاع مقدس ابراز کرد: این تقارن فرخنده فرصتی ارزشمند است تا همکاران ما انطباقی مطلوب و مؤثر از رشادت های شهیدان و رزمندگان کشورمان در دوران دفاع مقدس با شهدای کربلا داشته باشند.

معصومی فر به برنامه های صداوسیمای مرکز قزوین برای پوشش زنده عزاداری های مردم در نقاط مختلف استان اشاره و تصریح کرد: صداوسیمای مرکز قزوین ۲۰ مورد پخش زنده  عزاداری ها و تجمعات عزاداران حسینی را در ماه های محرم وصفر در ستور کار قرار داده است تا از شبکه های سراسری و استانی منعکس نماید.

مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین در ادامه خاطر نشان کرد: در ایام عزاداری حسینی و هفته دفاع مقدس رویکرد برنامه های رادیویی و تلویزیونی معطوف به این مناسبت ها خواهد بود و در برنامه های روزانه سیما و صدا این موضوعات مطرح خواهند شد.

مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین همچنین از مسئولان استان، شهرستان ها، بخش ها و شهرهای مختلف و نیز از مدیران دستگاه های مختلف استان، هیئت های مذهبی و دست اندرکاران که در پخش زنده ی عزاداری های حسینی مشارکت داشتند و مقدمات برگزاری این برنامه ها را فراهم کردند تشکر و قدردانی کرد.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/ د

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار