ویژه برنامه‌ کرشمه در حوزه هنری قزوین برگزار می‌شود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 107930
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۵ - ۴:۰۷
مدیر روابط عمومی حوزه هنری قزوین:
شاخص : مدیر روابط عمومی حوزه هنری قزوین گفت: به مناسبت گرامیداشت سالگرد سرپرست اسبق حوزه هنری استان قزوین ویژه برنامه‌ای در سالن سینما بهمن برگزار خواهد شد.

نادر مقدم مدیر روابط عمومی حوزه هنری قزوین در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی شاخص، با اشاره به گرامیداشت اولین سالگرد فرشاد نادری نیا(سرپرست اسبق حوزه هنری استان قزوین) اظهار کرد: همزمان با این مناسبت ویژه برنامه ای با عنوان “کرشمه”  در حوزه هنری استان برگزار می شود.

وی افزود: این برنامه سه شنبه ۲۹ تیر ماه ساعت ۱۸ با حضور جمعی از علاقمندان، استادان، هنرمندان و خانواده نادری نیا در سالن سینما بهمن برگزار خواهد شد.

مقدم گفت: “کرشمه” با همکاری حوزه هنری قزوین و اداره کل کتابخانه های عمومی استان برگزار می‌شود.

مدیر روابط عمومی حوزه هنری قزوین ابراز کرد: اجرای موسیقی سنتی، شعرخوانی شاعران قزوین و پخش کلیپ های تصویری از دیگر بخش های این مراسم خواهد بود.

مقدم از برگزاری دومین نمایشگاه بین‌المللی کارتون و کاریکاتور هولوکاست در شهر محمودآباد نمونه خبر داد و گفت: دراین نمایشگاه ۲۰ تابلو در معرض دید علاقمندان قرار گرفت.

وی اضافه کرد: در این نمایشگاه  آثاری از مازیار بیژنی، شهرام رضایی، منصور مقدم، سامان احمدی، محمود نظری، جابر اسدی از ایران و همچنین جیتت کاستانا از اندونزی، رائد خلیل از سوریه، راشاد السامی از یمن، هیکابی دمیرچی از ترکیه، ماروچین از اندونزی، جوایکو از کلمبیا، توران آکسوی از ترکیه، توماس لوسفلد از فرانسه، عمر زوالوس از پرو و جمع دیگری از هنرمندان جهان دیده می‌شود.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار