ویژه برنامه لحظه تحویل سال در آستان مقدس امامزاده حسین(ع) - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 160883
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۸:۴۹
امروز برگزار می‌شود؛
شاخص : ویژه برنامه لحظه تحویل سال در آستان مقدس امامزاده حسین(ع) برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، کم کم به لحظه تحویل سال ۱۳۹۷ نزدیک می‌شویم و چند ساعتی بیشتر میهمان سال ۹۶ نیستیم؛ می‌شود که دیگر بهار به طور کامل خودنمایی می‌کند و هر طرف که چشم می‌اندازیم نمایی از حال و هوای بهاری را می‌بینیم.

درختان جوانه زده‌اند و به گل نشسته‌اند، آواز کبوتران از هر طرف به گوش می‌رسد، مسافران نوروزی بار سفر بسته‌اند و میهمان جاده‌ها شده‌اند و عده‌ای هم هنوز مشغول خرید و خانه تکانی بوده و اگر سری به بازار بزنیم حتما شور و جنب و جوش شب عید را خواهیم دید.

لحظه تحویل سال ۱۳۹۷ هجری شمسی ساعت ۱۹ و ۴۵ دقیقه و ۲۸ ثانیه روز سه‌شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶، مقارن با ۲ رجب ۱۴۳۹ هجری قمری و ۲۰ مارس ۲۰۱۸ میلادی است.

آستان مقدس امامزاده حسین(ع) در شهر قزوین ویژه برنامه‌ای را به مناسبت تحویل سال در نظر گرفته است که از ساعت ۱۸ عصر امروز آغاز خواهد شد و عموم مردم می‌توانند در آن حضور یابند.

این مراسم که در جوار گلزار شهدای قزوین و آستان مقدس امامزاده حسین(ع) برگزار می‌شود با سخنرانی آیت‌الله عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین خواهد بود.

همچنین چنگیز حبیبیان از خوانندگان کشورمان در این مراسم به هنرمندی خواهد پرداخت و مراسم با نوا و مداحی حاج علی فرمانی از مداحان قزوین همراه خواهد بود.

مراسم تحویل سال در آستان مقدس امامزاده حسین(ع) به طور مستقیم از مرکز صداوسیمای مرکز قزوین پخش خواهد شد و این مراسم تا ساعت ۲۱ امشب ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار