پاریس در وحشت+عکس - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 80919
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۴ - ۷:۴۹
شاخص : پیروزی تیم فوتبال فرانسه مقابل آلمان پس از انفجارهایی که در نزدیکی ورزشگاه محل بازی رخ داد و باعث کشته‌شدن تعداد زیادی از مردم شد به عزا تبدیل شد.

شاخص نیوز: دیدار دوستانه فرانسه و آلمان در ورزشگاه سنت دنیس پاریس از ساعت ۲۳:۳۰ دقیقه آغاز شد و این بازی با نتیجه دو بر صفر به پایان رسید.

در این بازی ژیرو در دقیقه ۴۵ و ژینیاک در دقیقه ۸۶ برای فرانسه گل زدند.

پیروزی فرانسوی‌ها در شرایطی بود که در نزدیکی محل برگزاری بازی صدای دو انفجار شنیده شد و اولاند رئیس جمهور فرانسه به سرعت توسط ماموران امنیتی از ورزشگاه خارج شده بود.

پس از پایان بازی هم ماموران امنیتی برای کنترل اوضاع تماشاگران را در ورزشگاه نگه داشتند اما پس از مدتی درهای ورزشگاه باز شد و آن‌ها خارج شدند.

برخی رسانه‌های بین‌المللی، از جمله العربیه مدعی شده است دست‌کم ۶۰ نفر در حملات پاریس کشته شده‌اند. رسانه‌های فرانسه کماکان، تعداد کشته‌شدگان را ۳۵ نفر اعلام می‌کنند تا سایه مرگ پاریس را در بر بگیرد و برد فرانسوی‌ها مقابل ژرمن‌ها به عزا تبدیل شود.

*این تصاویر را ببینید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/آ

 

مطالب مرتبط

یک پاسخ به “پاریس در وحشت+عکس”

  1. دیان گفت:

    اگر رئیس جمهور آدم عاقلی باشد ،باید سفرش رابه فرانسه به دلیل عدم تامین امنیت مورد نیاز لغو نمایند . مطمئنا” اگر چنین اتفاقی خدای ناکرده در ایران رخ میداد ، آنها هم دقیقا همین عمل را برای تحقیر ایران و ایرانی انجام میدادند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار