پاسخ حسام نواب صفوی به طرفداران بابک زنجانی! + عکس - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 82557
تاریخ انتشار: ۲ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۰
شاخص : بازیگر و وکیل ایرانی که روز گذشته درباره بابک زنجانی نوشت، پاسخ کامنت های مخالف خود را در اینستاگرام منتشر کرد.

شاخص نیوز: حسام نواب صفوی بازیگر سینما و تلویزیون که در سال ۸۷ پس از قبولی در آزمون وکالت و طی دوره های مختلف موفق به اخذ پروانه وکالت گردید، با انتشار پستی در اینستاگرام خود، توصیه هایی را برای بابک زنجانی نوشت که واکنش های متفاوتی را در برداشت.

وی امروز، عکسی از کامنت یکی از طرفداران خود را منتشر کرد و نوشت: ” سلام به همگی دوستان: این کامنت رو دیدم و اینقدر برام جالب بود که گفتم به اشتراک بزارم. اول بنده عرض کردم امیدوارم شاهد عدالت در خصوص ایشون باشیم، اما عدالت هم میتواند هم برائت باشد و هم مجازات؛ بدیهی است که این امر در صلاحیت دادگاه و قاضی صادر کننده رای است.

اما در خصوص اظهار نظر شخصی من فقط به عنوان یک شهروند خطاب به ایشان که گفته بودم اگر مدعی ثروت ٢٢میلیارد یورویی است چرا به مردم کمکی نکرد؟؟ ظاهرا ایشان دست خیر داشته و من غافل بودم کامنت این طرفدار نشان از آن دارد بسیار متهم نفتی فردی خیر بوده است.

جا دارد از ایشان وبقیه دوستانشان دعوت شود تا از دست خیر این متهم نفتی بیشتر بدانیم و بقول استاد بیضایی در فیلم وقتی همه خوابیم، خاطره مقبولی در اذهان باقی بماند.”

حسام نواب صفوی

 

مطالب مرتبط

یک پاسخ به “پاسخ حسام نواب صفوی به طرفداران بابک زنجانی! + عکس”

  1. ناشناس گفت:

    آقای زنجانی به عنوان یک سرمایه گذار کارمندان زیادی هم داشتند و افراد زیادی در شرکت های وی مشغول به کار بودند، همه که نمیان به آقای صفوی اعلام کنند ما در شرکت فلان برای زنجانی کار می کردیم، آقای زنجانی ۲ سال هست که در انفرادی به سر می برند ودرست نیست حرفی زده شود تا افکار عمومی درباره وی مخدوش شود، چون وی یک متهم هست.
    ایشاالله هیچ پدری شرمنده خانوادش نشه.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار