کمرنگ شدن ارزش‌های انقلابی جامعه جانبازان را آزرده می‌کند
کد خبر: 102302
تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۷
رئیس شورای شهر قزوین:
شاخص : رئیس شورای شهر قزوین گفت: از آنجا که جانباز برای تحقق اهداف والای انقلاب به مقام رفیع جانبازی رسیده است چیزی که او را آزرده خاطر می‌کند کمرنگ شدن ارزش‌های انقلاب و از دست دادن روحیه انقلابی جامعه و مسئولین است.

فرج الله فصیحی رامندی رئیس شورای شهر قزوین صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی شاخص، ضمن تبریک فرارسیدن ولادت امام  زین العابدین(ع) اظهار کرد: این بزرگوار مصادیق پاسداری دفاع از انقلاب و اسلام بود و بزرگ پاسدار اسلام امام حسین (ع) است.

وی افزود: حضرت ابوالفضل العباس (ع) دفاع از اسلام و امام خود را سرلوحه کارها قرار داد و در جمهوری اسلامی ایران هم مصادیق بارز جانبازی کسانی هستند که با ایثار و فداکاری در راه اسلام و انقلاب اعضا و جوارح خود را تقدیم انقلاب کردند.

رئیس شورای شهر قزوین با بیان اینکه رسیدگی به امور معیشتی، کار و درمان جانبازان از وظایف نظام جمهوری اسلامی است، ابراز کرد: وظیفه مردم حفظ قدر و منزلت جانبازان است چراکه امنیت و آسایش امروز را مدیون فداکاری‌های شهدا و جانبازان هستیم.

این مسئول با اشاره به اینکه پاسداری از جانباز وظیفه هر شهروند و هموطنی است، یادآورشد: امروزه در کشورهای خارجی برای مجروحان جنگی مربوط به جنگ جهانی اول و دوم احترام ویژه‌ای قائل هستند لذا انتظار می‌رود چنین فرهنگی در جامعه ما هم نهادینه شود.

رامندی تصریح کرد: جانبازان برای تحقق اهداف والای انقلاب به مقام رفیع جانبازی رسیده اند و چیزی که آنها را آزرده خاطر می‌کند کمرنگ شدن ارزش‌های انقلاب و از دست دادن روحیه انقلابی جامعه و مسئولین است.

رئیس شورای شهر قزوین ادامه داد: همانطور که جانبازان ما در صحنه جنگ با شجاعت به میدان رفتند انتظار دارند که مسئولین کشور و مردم در برابر تهدیدهای دشمن و نفوذ آن ایستادگی کنند.

وی اضافه کرد: چیزی که امروز به جانبازان قوت می‎‌دهد پایبندی ملت ایران به اهداف و آرمان‌های دینی و انقلاب است.

رامندی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران گام‌های زیادی برای رفاه حال جانبازان برداشته است، عنوان کرد: اما با وضعیت مطلوب فاصله زیادی داریم لذا درمان جانبازان نیاز به اهتمام ویژه‌ای دارد.

رئیس شورای شهر قزوین در پایان ابراز امیدواری کرد: جانبازان فقط درد ناشی از جانبازی را متحمل شوند و دغدغه مسائل دیگر را نداشته باشند.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

یک پاسخ به “پاسداری از مقام جانباز وظیفه هر شهروند/ کمرنگ شدن ارزش‌های انقلابی جامعه جانبازان را آزرده می‌کند”

  1. نصری گفت:

    برای شما وامثل شما متاسفم که دم از ارزش جانباز میزنی در زمان رئیس بنیاد بودنت برای جانبازان چکار کردی ایا یک جانباز می توانست تو را ببیند مگر اشنا بود بقیه سر کار بودند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار