پایان دهمین جشنواره قرآنی مدهامتان با معرفی نفرات برتر در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 79338
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۴ - ۱:۲۰
مسئول کانون‌های فرهنگی مساجد استان اعلام کرد
شاخص : مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین گفت: دهمین جشنواره قرآنی مدهامتان با معرفی نفرات برتر در مسجد خاتم الانبیاء قزوین به پایان رسید.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، حجت‌الاسلام علی رمضانی با اعلام اسامی برگزیدگان دهمین جشنواره قرآنی مدهامتان در قزوین اظهار کرد: این جشنواره در رشته‌های حفظ ۱۰، ۲۰ و کل قران کریم، قرائت، ترتیل و اذان در مسجد خاتم الانبیا قزوین برگزار شد.

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین با اشاره به اهداف بر گزاری جشنواره قرآنی مدهامتان بیان کرد: شناسایی استعدادها، ترویج انس با قرآن، ایجاد بستری برای فعالیت های قرآنی، ترغیب جوانان و نوجوانان به شرکت در برنامه های قرآنی از جمله اهداف برگزاری این جشنواره بود.

این مسئول نفرات برتر این دوره از مسابقات را؛ اسماعیل نظری در رشته حفظ ۱۰ جز قرآن کریم، حسن تاچه بندها در رشته حفظ ۲۰ جز قرآن کریم، سید مصطفی حسینی در رشته قرائت، محمدرضا رجبی شاد در رشته ترتیل و علی منصوری در رشته اذان عنوان کرد.

رمضانی با اشاره به برگزیدگان خواهر این جشنواره قرآنی اظهار کرد: در رشته حفظ ۲۰ جز سمیه محمدیان فر و در رشته حفظ کل قرآن کریم نیز سکینه صفری به عنوان نفرات برتر این بخش از جشنواره قرآنی مدهامتان معرفی شدند.

وی در انتها افزود: نفرات برتر هر رشته به‌استثنای رشته تصحیح قرائت نماز به مرحله کشوری جشنواره قرآنی مدهامتان که آذرماه در اصفهان برگزار می‌شود، راه می‌یابند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار