پایبندی به ارزش‌های انقلاب شاخصه اصلی کاندیدای اصلح/ وکیل‌الدوله‌ها کرکره مجلس را پایین می‌کشند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 94245
تاریخ انتشار: ۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۹:۳۱
کارشناس مسائل سیاسی:
شاخص : کارشناس مسائل سیاسی با تاکید براینکه وکیل‌الدوله‌ها کرکره مجلس را پایین می‌کشند گفت: جریانی که یک مفسد اقتصادی حمایت کننده مالی آن می‌شود باید گفت؛ از نظر اخلاقی به آخر خط رسیده است.

محمد امیدی در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار سیاسی شاخص، با اشاره به اینکه پرونده سیاه توطئه‌های انگلیس در ایران بر هیچ کس پوشیده نیست، اظهار کرد: در ۲۰۰ سال اخیر شاهد دخالت‌های انگلیس به خصوص در ۲ جنگ جهانی هستیم که در آن کشور عزیزمان متحمل خسارت های فراوانی شد.

کارشناس مسائل سیاسی افزود: وقتی به طور علنی شبکه بی بی سی عدم حضور در انتخابات و یا رای دادن به افراد یا گروهی خاص را تبلیغ می‌‌کند، ریشه آن را باید در فتنه ۸۸ یافت چراکه بعد از آن واقعه دشمن امیدوار شده و به خود اجازه دخالت در امور داخلی را می‌دهد.

وی در ادامه گفت: متاسفانه موضع گیری‌های غرب‌گرایانه بعضی از دولت مردان در روابط با کشورهای اروپایی به این امیدبخشی دامن می‌زند و همین امر غرب را به صراحت انداخته تا در انتخابات دخالت کند.

امیدی با اشاره به ضربه‌هایی که در گذشته از جانب غرب‌زدگان مورد توجه کشور بوده است، خاطرنشان کرد: نهضت مشروطه توسط همین جریان روشنفکری وابسته به غرب منحرف و رضاخان را روی کار آورد.

کارشناس مسائل سیاسی اضافه کرد: اکنون جریاناتی در داخل نظام نفوذ کرده‌اند که همان خط مشی را ترویج می‌کنند، جریانی که آن سوی مرزها قدرت‌های غربی را در آغوش گرفته و در داخل با متدینین و انقلابیون با عتاب و خطاب برخورد می‌کند.

موضع‌گیری‌های غرب زدگان چراغ سبزی برای مستکبران است

وی با بیان اینکه دشمن سراغ افرادی که در گذشته دارای سابقه درخشان انقلابی بوده‌اند می‌‎رود، تصریح کرد: هجمه علیه شورای نگهبان و زیر سوال بردن مشروعیت آن، گویای این است که غرب‌گرایان در داخل به استعمارگران دیروز و سلطه گران امروز چراغ سبز نشان داده‌اند.

امیدی بیان کرد: اگر دشمن به اهدافش برسد کسانی جایگزین فقهای خبرگان رهبری خواهند شد که نظام دیدنی را بر نمی‌تابند و مسئله شورای رهبری را مطرح می‌کنند.

کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به اینکه آمریکا و انگلیس درصدد گرفتن حق انتخاب هوشمندانه از مردم هستند، گفت: اگر با این نفوذ مقابله جدی نشود در آینده خطر ۲ چندان خواهد شد.

وی اذعان داشت: مبنای مشکلات نظام سلطه با نظام جمهوری اسلامی در ایدئولوژی اسلامی، مردم سالاری دینی و انقلابی است، اما متاسفانه دولتمردان حاضر به پذیرفتن این موضوع نیستند.

امیدی با اشاره به لیدری جریان اصلاحات توسط کرباسچی استدلال کرد: جریان اصلاح طلب فقط شعار “دانستن حق مردم” را سر می‌دهد اما در عمل، خلاف این شعار را می‌بینیم.

اصلاحات از نظر اخلاقی به پایان حیات سیاسی خود رسیده است

کارشناس مسائل سیاسی افزود: جریانی که یک مفسد اقتصادی حمایت کننده مالی آن می‌شود باید گفت؛ از نظر اخلاقی به آخر خط رسیده است.

وی یادآور شد: خطری که از ناحیه اصلاحات کشور را تهدید می‌کند استبدادی شدن نظام است چرا که رضاخان هم با شعار جمهوریت و دمکراسی روی کار آمد.

امیدی ادامه داد: اگر این جریان قدرت یابد جدا از فساد اقتصادی و سیاسی، به سمت دیکتاتوری پیش خواهیم رفت که دیگر نه از جمهوریت و نه اسلامیت اثری خواهد ماند.

کارشناس مسائل سیاسی تاکید کرد: مردم و مسئولین باید هدایت‌ها و مدیریت مقام معظم رهبری را جدی بگیرند و با شناختی کامل و از روی اندیشه پای صندوق‌های رای حاضر شوند

امیدی در پایان با تاکید براینکه وکیل‌الدوله‌ها کرکره مجلس را پایین می‌کشند عنوان کرد: کشور نیازمند مجلسی شجاع و مقتدر در برابر مستکبرین است اگر قرار باشد وکیل‌الدوله انتخاب شود دیگر نیازی به مجلس نداریم، نمایندگان باید در کنار حمایت از دولت آن را مورد نقد قرار دهد.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

2 پاسخ به “پایبندی به ارزش‌های انقلاب شاخصه اصلی کاندیدای اصلح/ وکیل‌الدوله‌ها کرکره مجلس را پایین می‌کشند”

  1. دیان گفت:

    کرباسچی و امثال او فقط عاملی ازفساد و وادادگی به استکبار آقاخان و خانواده او میباشد.

  2. دیان گفت:

    کرباسچی و امثال او فقط عاملی ازفساد و وادادگی به استکبار آقاخان و خانواده او میباشد.فلذا مردم ولایت مدار، بصیر و حاضر در صحنه باید با اعمال و رفتار خودشان ریشه فساد و فتنه را هدف قرار دهند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار