پایبندی به اصول انقلاب اسلامی و ولایت فقیه از ویژگی‌های اصلی یک کاندید اصلح - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 93686
تاریخ انتشار: ۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۷
دبیر جمعیت همیاران انقلاب اسلامی استان قزوین تاکید کرد:
شاخص : دبیر جمعیت همیاران انقلاب اسلامی در قزوین پایبندی به ارزش های انقلاب و ولایت فقیه را از ویژگی‌های اصلی یک کاندیدای اصبح دانست و افزود: نماینده مردم باید علاوه بر دفاع از مواضع انقلاب و مقابله با فتنه گران، در راستای حل مشکلات کشور و مردم تلاش نماید.

جواد قدوسی‌فر، دبیر جمعیت همیاران انقلاب اسلامی در استان قزوین صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار سیاسی شاخص، پایبندی به ارزش های انقلاب اسلامی و ولایت فقیه را از ویژگی‌های اصلی یک کاندیدای شایسته و اصلح دانست و افزود: نماینده مردم باید علاوه بر دفاع از مواضع انقلاب و مقابله با فتنه گران، در راستای حل مشکلات کشور و مردم تلاش نماید.

وی با تاکید بر توجه به وضعیت زندگی اقشار کم درآمد جامعه تصریح کرد: نمایندگان باید به وعده های خود عمل کنند  و از طریق فریفتن مردم، بازار پر رونقی برای جمع آوری آرا فراهم نکنند.

قدوسی فر با اشاره به تخصص لازم افراد برای راهیابی به خانه ملت خاطرنشان کرد: مجلس محل آزمون و خطا نیست، مجلس شورای اسلامی به افراد کارآزموده حقوقدان، سیاستمدار، جامعه شناس و فرهنگی نیاز دارد.

وی با بیان اینکه سفره های رنگین مشخصه ناسالم بودن کاندیداها است، تاکید کرد: اگر کاندیدایی با ریخت و پاش‌های بی حد و مرز به مجلس برسد قطعاً خدمت‌گذار خوبی برای مردم شریف ایران نخواهد بود .

دبیر جمعیت همیاران انقلاب اسلامی در قزوین با بیان اینکه کاندیداهایی که به تخریب شخصیت دیگران می‌پردازند به بلوغ فکری، سیاسی و اجتماعی لازم نرسیده اند، خاطرنشان کرد: ملت ایران باید در انتخاب خود دقت کنند چرا که اینگونه افراد به دنبال منافع خود بوده نه منافع ملت و هرجا که منفعت خود را در خطر ببینند به تخریب سایرین می‌پردازند.

این مسئول گفت: یک نماینده باید برای نسل جوان الگو باشد چرا که تخریب شخصیت دیگران موجب ترویج بدآموزی در جوانان شده و به نوعی بنیان گذار سلسله تخلفات و جرائم اجتماعی می‌شود.

قدوسی فر خاطرنشان کرد: دشمن چشم طمع به کشور انقلابی ما دوخته و باید با حضور حداکثری خود در انتخابات ۷ اسفند، در راستای حفظ امنیت و منافع ملی را قدم برداریم.

وی با اشاره به فتنه ۸۸ گفت: تخریب زمینه ساز ناامنی اجتماعی است و دندان طمع کشورهای مستکبر و جهانی را تیزتر می کند.

دبیر جمعیت همیاران انقلاب قزوین در خصوص دخالت سران آمریکا و انگلیس در مواضع انتخاباتی کشور ایران گفت: دخالت سران غربی بر خلاف استقلال کشورهاست و باید مسئولین وزارت امور خارجه و دستگاه دیپلماسی محکم در برابر آنها ایستادگی و اجازه دخالت در امور داخلی کشور را ندهد.

این مسئول در ادامه تصریح کرد: توصیه انتخاباتی اخیر غربی ها خلاف توسعه و امنیت ملی است و اقدام برای تحقق اهداف آنها سبب نابودی دستاوردی عظیم انقلاب خواهد شد.

قدوسی فر در پایان با بیان اینکه مشارکت همگانی در انتخابات ساختن یک سنگر واحد برای دفاع از انقلاب و سکوی پرشی برای پیشرفت کشور است، افزود: مردم باید با شناسایی  و انتخاب افراد اصلح مواضع انقلاب را مقاوم‌تر نمایند.

انتهای پیام/۱۰۰۳

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار