پایش مراکز عرضه و فروش پرندگان زینتی در تاکستان - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 158314
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۱
سرپرست محیط زیست شهرستان تاکستان خبر داد
شاخص : سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تاکستان گفت: در یک برنامه هماهنگ و منسجم با حضور کارشناسان و مامورین یگان حفاظت محیط زیست تاکستان19مرکز عرضه پرندگان زینتی در شهرستان تاکستان پایش شد.

سیاوش غیاثوند سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تاکستان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، گفت: در راستای اجرای قانون شکار و صید و جلوگیری از خرید و فروش غیر مجاز پرندگان وحشی و نظارت بر وضعیت بهداشتی و کنترل انتقال بیماری بین پرندگان زینتی و اهلی با پرندگان وحشی، کارشناسان و ماموران اجرایی شهرستان تاکستان نسبت به شناسایی و بازدید از مراکز عرضه پرندگان زینتی در شهر تاکستان اقدام کردند.

وی افزود: در بهمن ماه جاری از ۱۹ واحد عرضه و فروش پرندگان زینتی فعال در شهر تاکستان بازدید و وضعیت فعالیت آن ها و مسائل مربوط به ورود و خروج گونه ها و وضعیت بهداشتی و تغذیه گونه های موجود بررسی و تذکرات لازم به مسئولین واحدها داده شد.

غیاثوند در پایان گفت: از شهروندان تقاضا داریم در صورت مشاهده هر گونه خرید و فروش و نگهداری گونه های وحشی موضوع را بلافاصله به نزدیک ترین واحد محیط زیست اطلاع دهند تا با متخلفین برخورد قانونی لازم صورت پذیرد.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار