پایه‌های اقتصاد مقاومتی باید بر مبنای اصول دینی شکل گیرد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 105514
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۸:۳۱
نماینده ولی فقیه در قزوین:
شاخص : نماینده ولی فقیه با تاکید بر پایه‌گذاری صحیح اقتصاد مقاومتی گفت: استواری پایه‌های اقتصاد مقاومتی  باید بر اساس اصول دینی باشد که در صورت تحقق این امر می‌توان آن را به کشور‌های دیگر نیز صادر کنیم.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، پیش از ظهر امروز مراسم گرامیداشت هفته جهاد کشاورزی با حضور جمعی از مسئولین استان قزوین در سالن اجتماعات این سازمان برگزار شد.

آیت الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در قزوین در خصوص نحوه  تحقق اقتصاد مقاومتی در جامعه اظهار کرد: دید جامع و اندیشه دینی و الهی برای تحقق این امر در جامعه باید رواج پیدا کند.

وی افزود: ایمان و تقوا راه میانبری برای رسیدن به اقتصاد مقاومتی است و باید در تمام عرصه‌‌های فرهنگی،اجتماعی و اقتصادی اقدام و عمل مناسب صورت گیرد.

نماینده ولی فقیه تصریح کرد: تمام اصول دینی اعم از ایمان، عدل، انفاق و استقلال لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی در جامعه است.

عابدینی با تاکید بر پایه گذاری صحیح اقتصاد مقاومتی گفت: استواری پایه‌های اقتصاد مقاومتی باید بر اساس اصول دینی باشد که در صورت تحقق می‌توان آن را به کشور‌های دیگر نیز صادر کنیم.

وی خاطر نشان کرد: اقتصاد کشوری که بر پایه ربا بنا شود به تورم، تزلزل دچار می شود.

نماینده ولی فقیه با اشاره به تلاش‌‌های جهادسازندگی در راستای حل مشکلات و پیشرفت کشور یادآور شد: ایثار جهادگران در عرصه‌های مختلف سازندگی انکار ناپذیر بوده و نتایج آن‌ نیز در هشت سال دفاع مقدس و بعد از آن مشهود است.

انتهای پیام/۷۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار