پایه‌گذاری نهضت قرآنی توسط بانوان فرهیخته قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 55210
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۱۳۹۴ - ۱:۴۳
نماینده ولی فقیه در استان تاکید کرد
شاخص : نماینده ولی فقیه در استان قزوین در دیدار جمعی ازبانوان، گفت: تشکیل اتاق فکر و جلسات توسط بانوان فرهیخته می‌تواند در استان یک نهضت قرآنی را پایه گذاری کند.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، حجت‌الاسلام عبدالکریم عابدینی در دیدار جمعی از بانوان استان ضمن تبریک میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن، اظهار کرد: حضرت زهر ا(س) نمونه یک بانوی کامل و شخصیت تاثیر گذار بودند که امروزه بانوان ما در همه حال باید الگو و سبک زندگی خود را با این شخصیت برجسته همراه کنند.

امام جمعه قزوین بر توجه بانوان به مسائل قرآنی، معارف دینی، اخلاقی و اسلامی تاکید کرد و افزود: قرآن کریم راهگشای تمام برنامه های زندگی ماست که با انس به قرآن، حیات طیبه جدیدی در زندگی برقرار می‌شود.

این مسئول با اشاره به حضور بانوان در عرصه های مختلف نظام جمهوری اسلامی ایران، خاطرنشان کرد: امروز خوشبختانه بانوان ما در تمام عرصه های مختلف کشور و استان پیشتاز و پیشگام بوده اند.

عابدینی تصریح کرد: تشکیل اتاق فکر و جلسات توسط بانوان فرهیخته می‌تواند در استان یک نهضت قرآنی را پایه گذاری کند.

در ابتدای این دیدار طاهره‌بیگم سیدی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری ضمن گزارشی از فعالیت‌های این نهاد در استان، گفت: خوشبختانه در استان ما بسیاری از بانوان شاغل فعالیت‌های فرهنگی و قرآنی را در برنامه‌های خود قرار داده‌اند.

انتهای پیام/۱۰۰۰/س/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار