پایگاه خبری شاخص‌نیوز از رسانه‌های پیشرو و اثرگذار در استان قزوین است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 143483
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۶
امام جمعه موقت قزوین:
شاخص : امام جمعه موقت قزوین گفت: پایگاه خبری شاخص نیوز فضای در سیاسی و اجتماعی از دیگر رسانه‌ها در استان مقدم و پیشرو است و در مسائل جامعه نگاه سلیقه‌ای ندارد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، حجت‌الاسلام علی قابل امام جمعه موقت و رییس دفتر بازرسی شورای نگهبان در قزوین صبح امروز به مناسبت روز خبرنگار از تحریریه پایگاه خبری شاخص نیوز بازدید کرد.

وی ضمن تبریک روز خبرنگار اظهار کرد: امروز پایگاه خبری شاخص‌نیوز با امکانات کم، اقدامات مهمی انجام می‌دهد و در یک موقعیت و جایگاه ویژه در جمع رسانه‌های استان قرار دارد.

رییس دفتر بازرسی شورای نگهبان در قزوین ابراز کرد: این سایت خبری حقیقتا در فضای سیاسی و اجتماعی از دیگر رسانه‌ها در استان مقدم و پیشرو است و در مسائل جامعه نگاه سلیقه‌ای ندارد.

قابل با بیان اینکه کار در رفاه و وجود امکانات هنر نیست تصریح کرد: در شرایطی که نیروهای انقلابی در تنگناهای امکاناتی قرار دارند و از طرفی هم عده‌ای درصدد تنگ کردن میدان برای آن‌ها هستند، استقامت و تلاش این نیروها ارزشمند است.

امام جمعه موقت قزوین گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران نیازمند این استقامت‌ها و فداکاری‌ها است و قدر و منزلت این گونه کارها را باید دانست و ما به سهم خود از همه زحمات مجموعه شاخص ‌نیوز تقدیر می‌کنیم.

وی در ادامه افزود: اگر تاریخ شیعه و اسلام را مطالعه کنیم، خواهیم دید در صورتی که استقامت یک جمع مومن نبود امروز نه از اسلام خبری بود و نه از شیعه.

رییس دفتر بازرسی شورای نگهبان در قزوین گفت: حقیقتا فداکاری عده‌ای اندک این نخل پر ثمر را به بار نشانده و اینگونه امروز شیعه در دنیا سربلند است.

قابل تاکید کرد: امروز در میان تمام کشورهای اسلامی تنها جمهوری اسلامی ایران است که ترس در جان اسرائیل و آمریکا و سایر قدرت‌ها انداخته و دشمن وحشت کرده است.

امام جمعه موقت قزوین عنوان کرد: راه امیرالمومنین (ع) و ولایت فقیه بود که ما را به قله و اوج رسانده و شیعه در دنیا جایگاهی پیدا کرده است.

وی در پایان افزود: امروز فرزندان شیعه باید در این راه استقامت و تلاش کنند اگرچه ممکن است که زخم زبان‌ها و سختی ها آن‌ها را تحت فشار قرار دهد.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار