پای موجودات فضایی در میان است؟+فیلم - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 155548
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۷
شاخص : ویدئویی منتشر شده با تیتر"آیا موجودات بیگانه روی زمین فرود آمده اند؟" کاربران بسیاری را وسوسه به کلیک روی لینک خبر کرد.

به گزارش خبرنگار شاخص نیوز، مساله ورود بیگانگان فضایی به کره زمین در اشکال گوناگون از گذشته تا امروز ذهن بسیاری از مردم را به خود مشغول کرده است.

عده ای مدام در حال تحقیق راجع به این موضوع بوده و هر از گاهی کشفیات خود را با دیگران به اشتراک می گذراند و برخی دیگر نیز از روی علاقه به این مبحث برای شایعه پراکنی و تلقین باور خود به دیگران درباره وجود موجودات فضایی از هر فرصتی استفاده می کنند.

پایگاه خبری دیلی میل یک فیلم را با تیتر”آیا موجودات بیگانه روی زمین فرود آمده اند؟” منتشر کرد، ماجرا مربوط به زنی بود که در خانه خود نزدیک منطقه”Ballarat ” یک عنکبوت عجیب در حال پوست انداختن را پیدا کرده بود.

در نگاه اول به نظر می رسید که این عنکبوت، موجودی است که ۱۶ پا دارد اما با کمی دقت آشکار می شود که هشت پا ی آن مربوط به پوسته قبلی است.

از همین رو اکثر کاربران اینگونه تصور کرده بودند که با موجودی ناشناخته طرف هستند اما تماشای ویدئو تا انتها به اشتباه خود پی بردند.

برای کسانی که علاقه فراوانی به دنیای حشرات دارند ویدئویی این زن تهیه کرده فرصت مناسبی را برای تماشای فرایند پوست انداختن حشرات را فراهم می کند.

گفتنی است این ویدئو در کمتر یک روز ۱۳۰۰۰ بازدید داشته است.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار