پخش زنده مراسم عزاداری حسینی در نقاط مختلف استان - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 147009
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۶ - ۸:۵۱
مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین خبر داد
شاخص : مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین از پیش‌بینی برنامه های ویژه این مرکز برای پوشش زنده تجمع عزاداران حسینی در نقاط مختلف استان خبر داد.

ابوالفضل معصومی‌فر مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص نیوز؛ اظهار کرد: در ایام سوگواری ماه محرم با ۹ منطقه ارتباط زنده برقرار و عزاداری مردم استان را از این نقاط منعکس خواهیم کرد.

وی افزود:امشب تجمع عزاداران حسینی مردم بوئین زهرا، دوشنبه شب عزاداری مردم آبگرم و روز سه شنبه ۵ محرم هم عزاداری مردم محمودآباد نمونه از ساعت ۲۰:۳۰ لغایت ۲۲ بصورت زنده از سیمای مرکز قزوین پخش خواهند شد.

وی افزود: ساعت ۹ صبح روز چهارشنبه ۶ محرم همایش «احلی من العسل»  در امامزاده حسین قزوین از سیمای این مرکز منعکس می شود و شامگاه چهارشنبه هم عزاداری مردم آبیک، پنجشنبه عزاداری مردم البرز و جمعه هم عزاداری سنتی عصمت آباد و تجمع عزاداران حسینی در اسفرورین از ساعت ۲۰:۳۰ بصورت زنده از سیمای مرکز قزوین پخش خواهد شد.

مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین انعکاس زنده و شکوه عزاداری‌های حسینی را از مهمترین اولویت های رسانه دانست و از تمامی دست اندرکاران این برنامه ها تشکر و قدردانی کرد.

معصومی فر در پایان با اشاره به حضور نسل جوان در عزاداری های حسینی گفت: حضور نسل جوان در این برنامه ها موجب نشاط و انرژی بیشتر می شود و همچنین جلوه رسانه ای ممتازی هم خواهد داشت.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/ د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار