پذیرش ۱۹ نفر از هنرجویان استان در مرحله کشوری جشنواره هنرهای تجسمی - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 138182
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۵
مدیرکل آموزش و پرورش قزوین خبر داد
شاخص : دانش آموزان قزوینی در مرحله اول جشنواره هنرهای تجسمي هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای كشور توانستند رتبه دوم کشوری را کسب نمایند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، سالار قاسمی مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین با اشاره به برگزاری جشنواره هنرهای تجسمی هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای کشور  اظهار کرد: دانش آموزان قزوینی با شرکت در مرحله اول جشنواره هنرهای تجسمی هنرستان های فنی و حرفه‌ای کشور توانستند رتبه دوم کشوری را کسب نمایند.

وی افزود: این جشنواره در هفت رشته تحصیلی، پنج رشته هنری و دو رشته صنعت برگزار شد، هر کدام از این رشته ها دارای چندین زمینه بودند که در مجموع شرکت کنندگان در ۴۰ زمینه به رقابت پرداختند.
مدیرکل آموزش و پرورش قزوین خاطر نشان کرد: در مرحله استانی ، بالغ بر ۲۵۴ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده بود که ۴۹ اثر بعد از داوری استانی به مرحله اول کشوری راه یافتند و مورد ارزیابی و قضاوت داوران و ناظران کشوری قرار گرفت.

قاسمی تصریح کرد: بعد از  نتایج داوری، ۱۹ نفر از هنرجویان در مرحله کشوری جشنواره پذیرفته شده که آثار آنان روز ۱۲ هم  تیرماه ۹۶ در استان خراسان شمالی با حضور ناظران و داوران کشوری طی یک آزمون عملی به رقابت خواهند پرداخت.

مدیرکل آموزش و پرورش قزوین تصریح کرد: کسب رتبه دوم در این جشنواره و موفقیت بزرگ استان قزوین و ارتقاء جایگاه آن، حاصل تلاش و کوشش  تمام همکاران، به خصوص هنرآموزان تلاشگر و آموزش‌های مناسب  و پیگیری سیاست‌های فنی و حرفه‌ای بوده است.

قاسمی اظهار امیدواری کرد و گفت: امیدوارم با همت والای همه فرهنگیان استان، این موفقیت‌های ارزشمند به طور مستمر ادامه داشته باشد.
مدیرکل آموزش و پرورش قزوین در انتها گفت: برگزیدگان در ۱۳ تیر ماه با حضور مسئولان وزارت مورد تقدیر و تشویق قرار خواهند گرفت.

منبع: آموزش و پرورش

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار