پرداخت بالغ بر ۴۹ میلیارد تومان پاداش به صنایع کم مصرف کشور - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 56192
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۹:۵۴
کارشناس ارشد مدیریت مصرف شرکت توانیر خبر داد
شاخص : کارشناس ارشد مدیریت مصرف شرکت توانیر، از پرداخت بیش از 48.8میلیارد تومان پاداش به صنایع کم مصرف برق کشور خبر داد.

به گزارش سرویس اقتصادی شاخص، عبدالامیر احمدی‌زاده در سمینار مدیریت مصرف انرژی در قزوین، اظهار کرد: سال گذشته در طرح ذخیره عملیاتی در کشور هزار و ۲۰۰مگاوات برق کاهش مصرف داشته ایم و بیش از ۴۸٫۸میلیارد تومان پاداش به صنایع کم مصرف برق پرداخت شده است.

کارشناس ارشد مدیریت مصرف شرکت توانیر با اشاره به پرداخت ۲ میلیارد تومان به صنایع کم مصرف استان، گفت: امسال هم صاحبان صنایع می توانند با طرح تغییر شیفت کاری از روز جمعه به یکی روزهای هفته، تعطیلات تابستانه، ذخیره عملیاتی و جابجایی شیفت کاری در برنامه های پاسخگویی بار صنایع شرکت کنند.

این مسئول اضافه کرد: در هشت سال گذشته اکثر پیک مصرف در مرداد ماه و نیمه دوم تیرماه یا مرداد ماه بود که از صنایع درخواست داریم در این باره زمانی همکاری لازم را اعمال کنند.

احمدی‌زاده اعلام کرد: در حال حاضر حدود ۲۰ تا ۲۵ هزار مگاوات اضافه تولید در پیک بار داریم که باید با مدیریت مصرف از این شرایط عبور کنیم.

وی راهکار های کاهش مصرف برق در بخش روشنایی صنعت را استفاده از صنایع روشنایی با بهره وری بالا، تعادل الکترونیکی و دقت بیشتر در طراحی سیستم های روشنایی عنوان کرد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار