پرداخت بیش از ۱۵میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان قزوینی - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 148737
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۵
مدیرکل کمیته امداد استان اعلام کرد
شاخص : مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: بیش از ۱۵میلیارد تومان تسهیلات خود اشتغالی به یک هزار و 103 مددجو پرداخت شده است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شاخص، مجید مومنی با اشاره به پرداخت تسهیلات به مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اعلام کرد: بیش از ۱۵میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان تسهیلات خود اشتغالی به یک هزار و ۱۰۳ مددجو پرداخت شده است.

مدیر کل کمیته امداد استان قزوین با بیان اینکه میزان هر وام ۵ تا۱۵ میلیون تومان بوده است، گفت: مهمترین رویکرد کمیته امداد توانمندسازی خانواده ها و خروج مددجویان از چرخه حمایتی کمیته امداد با ایجاد شغل است.

این مسوول افزود: برنامه ریزی بسیار مطلوبی برای نظارت و پایداری مشاغل ایجاد و با همکاری متخصصان و کارشناسان انجام شده است تا با مشاوره صحیح شغلی و نظارت مستمر مانع از بازگشت مجدد خانواد‌ها به چرخه حمایتی کمیته امداد شوند.

مومنی تصریح کرد: شناخت افراد توانمند و مهارت آموزی آنان از طریق برگزاری دوره‌های آموزشی و کارآفرینی، از برنامه‌های در حال اجرای کمیته امداد است.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر ۲۲ هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان قزوین هستند، یادآور شد: سال گذشته در استان قزوین ۴۷ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغال شامل طرح مشاغل خانگی و اشتغال زایی به سه هزار و ۴۹۰ مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان قزوین در استان پرداخت شده است.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار