پرداخت بیش از ۲۵۰ میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 156578
تاریخ انتشار: ۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۷
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اعلام کرد
شاخص : رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین، از پرداخت بیش از 250 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به واحدهای تولیدی و صنعتی استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شاخص، علی پرزحمت در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید، با اعلام اینکه تا کنون ۳۷۱ واحد صنعتی و کشاورزی در استان قزوین تسهیلات دریافت کرده اند، اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون ۲۶۳ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به واحدهای تولیدی و صنعتی استان پرداخت شده است.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: از ابتدای دی ماه سال جاری تاکنون ۴ هزار و ۳۴۶ مورد ثبت نام برای دریافت تسهیلات بازسازی و نوسازی در سامانه بهین یاب کشور انجام شده است که ۱۶۱ مورد آن مربوط به حوزه صنعت استان قزوین بود.

این مسوول با اشاره به بررسی تسهیلات متقاضیان، تصریح کرد: کمیته کارشناسی در هفته گذشته ۱۴ فقره از تسهیلات متقاضیان بانک‌های ملی، تجارت، صادرات، سپه و سینا بازدید کرد.

پرزحمت خاطرنشان کرد: همچنین ۲۸۷ فقره در کل کشور در بخش گردشگری ثبت‌ نام شده که از این تعداد ۱۲ فقره آن مربوط به استان قزوین است.

وی یادآور شد: بهین‌یاب بخشی از تسهیلات طرح رونق تولید است که به واحدها و طرح‌های تولیدی متقاضی که در سامانه مربوطه ثبت‌نام کرده‌اند و واجد شرایط هستند، اعطا می‌شود.

این مسوول ابراز امیدواری کرد: با اجرای راهکارهای اتخاذ شده در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان بتوانیم مشکلات حوزه تولید و اشتغال استان را برطرف کرده و شاهد رونق تولید در استان باشیم.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار