پرداخت تسهیلات رونق تولید به ۱۳۱ واحد تولیدی قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 150230
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۶ - ۹:۱۷
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خبر داد
شاخص : رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین از پرداخت ۱۱۴ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به ۱۳۱ واحد تولیدی در استان قزوین خبر داد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شاخص، علی پرزحمت در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان از پرداخت ۱۱۴ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به ۱۳۱ واحد تولیدی در استان قزوین خبر داد و اظهار کرد: از این تعداد هفت مورد مربوط به طرح‌های تولیدی و ۸۰ مورد به واحد‌های تولیدی حوزه صنعت و معدن و سه مورد هم به طرح‌ها و ۴۱ مورد مربوط به واحد‌های تولیدی حوزه کشاورزی است.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین با بیان اینکه امسال یک هزار و ۲۹۹ واحد تولیدی در سطح کشور از تسهیلات رونق تولید بهره‌مند شده اند، گفت: از ابتدای سال جاری این واحد‌ها، ۱۱۴ میلیارد و ۲۷۳ میلیون تومان از طریق سامانه بهین‌یاب تسهیلات دریافت کرده اند که سهم ۸.۸۵ درصدی از کل تسهیلات کشوری را شامل می‌شود.

این مسوول عنوان کرد: یک هزار و ۴۰۱ واحد تولیدی برای دریافت تسهیلات ثبت‌نام که یک هزار و ۵۴ مورد از آن سرمایه در گردش، ۳۰ مورد معدن و ۳۳ مورد درخواست سرمایه ثابت کرده اند و همچنین تعداد ۶۶۲ مورد هم مربوط به بخش صنعت و معدن و در بخش کشاورزی هم با ۲۶ مورد از ۴۶ واحد موافقت شده است.

وی یادآور شد: در هفته گذشته تعداد ۱۸ فقره از متقاضیان بانک‌های عامل توسط کمیته کارشناسی بازدید شده که ۱۳ مورد مورد موافقت این کمیته قرار گرفته است.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار