پرداخت ۱۱ میلیارد ریال تسهیلات به طرح‌های اقتصاد مقاومتی البرز - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 72460
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۸:۴۷
فرمانده سپاه ناحیه امام رضا(ع) البرز خبر داد
شاخص : فرمانده سپاه ناحیه امام رضا(ع) شهرستان البرز از پرداخت تسهيلات 11 میلیارد ریالی به طرح هاي اقتصاد مقاومتی در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش سرویس اقتصادی شاخص، علیرضا حیدری دیروز در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی از پرداخت تسهیلات ۱۱ میلیارد ریالی به طرح های اقتصاد مقاومتی در شهرستان البرز خبر داد و اظهار کرد: این مقدار تسهیلات از ابتدای امسال تا کنون برای اشتغالزایی درحوزه اقتصاد مقاومتی در این شهرستان فراهم شده است.

فرمانده سپاه ناحیه امام رضا (ع) شهرستان البرز در ادامه اعلام کرد: این تسهیلات بانکی برای اشتغال ۱۰۱ نفر از متقاضیان کار داده شده و در بخش های صنایع تبدیلی، پرورش زنبورعسل، شترمرغ، ماهی و همچنین کشاورزی و دامداری سرمایه گذاری شده است.

این مسئول با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی کاهش وابستگی ها و تاکید روی مزیت های تولید داخل و تلاش برای خود اتکایی است، اضافه کرد: اقتصاد مقاومتی مفهومی است که به دنبال مقاوم سازی، بحران زدایی و ترمیم ساختارها، نهادهای فرسوده و ناکارآمد موجود اقتصادی مطرح می شود.

حیدری محور قرار دادن رشد و بهره وری، توجه به طبقات کم درآمد و متوسط، کاهش شدت مصرف انرژی، افزایش سهم سرمایه انسانی، افزایش تولید کالا، مدیریت مصرف با ترویج مصرف محصولات داخلی، شفاف سازی و سالم سازی اقتصاد و تقویت فرهنگ جهادی را از جمله راهکارهای پیاده سازی سند اقتصاد مقاومتی عنوان کرد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار