پرداخت 200 میلیارد ریال تسهیلات کم‌بهره به طرح‌های روستایی قزوین
کد خبر: 107595
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۱
معاون امور عمرانی استاندار خبر داد:
شاخص : معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین در جلسه سرمایه گذاری و توسعه روستایی از پرداخت 200 میلیارد ریال تسهیلات کم‌بهره به طرح‌های روستایی استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شاخص، منوچهر حبیبی دیروز در جلسه سرمایه گذاری و توسعه روستایی از پرداخت ۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات کم‌بهره به طرح‌های روستایی استان خبر داد و اظهار کرد: رویکرد جدید دولت، برنامه ریزی در راستای مسائل اقتصادی و تأمین معیشت مردم با هدف تحقق منویات مقام معظم رهبری در شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل می باشد که برنامه های متنوعی در این زمینه طراحی شده که در حال عملیاتی شدن است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قزوین در ادامه با بیان اینکه یکی از این برنامه ها تلاش در جهت رونق بخشی به تولید و اشتغال روستایی است، افزود: اخیراً تفاهم‌نامه‌ای فی مابین معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور، بنیاد علوی و بانک سینا منعقد و به استانها جهت اجرا ابلاغ شده است.

این مسئول تصریح کرد: اقتصاد مقاومتی راه نجات کشور از تنگناهای اقتصادی است و در این میان روستاها نیز جایگاه ویژه‌ای دارند.

حبیبی خاطرنشان کرد: استان قزوین دارای ۸۴۲ روستا و ۵۱۰ دهیاری است که ظرفیت‌ها و توانمندی‌های بسیار مطلوبی در بخشی از این مناطق وجود دارد بنابراین باید از این ظرفیت ها استفاده کرد.

وی در خصوص نحوه بازپرداخت تسهیلات گفت: طرح ها مشمول ۶ سال دوره مشارکت، دوره تنفس و بازپرداخت خواهند بود.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار