پرداخت ۵۰ میلیارد ریال صدقه در استان قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 56787
تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۳
در سال گذشته صورت گرفت
شاخص : مدیرکل کمیته امداد استان قزوين گفت: در سال گذشته درآمد صندوق صدقات در استان ۵0 میلیارد ريال بوده است.

به گزش سرویس اقتصادی شاخص، هدایت صفری با بیان اینکه هم اکنون ۱۳۲ هزار صندوق صدقات در منازل و ادرات توزیع و تعدادی نیز در معابر نصب شده، اعلام کرد: در سال گذشته درآمد صندوق صدقات در استان قزوین ۵۰ میلیارد ریال بوده است.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین با اشاره به امنیت صندوق های صدقات در سطح شهر، اظهار کرد: میزان سرقت از صندوق های صدقات در استان قزوین نسبت به سایر استان ها کمتر است که برای کاهش این سرقت ها با نیروی انتظامی تعاملاتی را داریم که در حین گشت زنی در سطح شهر به این صندوق های صدقات نیز توجه داشته باشند.

این مسئول بیان کرد: برای امنیت هرچه بیشتر صندوق‌های صدقات، قفل های این صندوق ها را تغییر دادیم و بخشی از پرداخت صدقه را به فضای مجازی بردیم به طوری که مردم می توانند از طریق اینترنت و یا با استفاده از عابر بانک پرداخت صدقه داشته باشند.

صفری افزود: در برخی مناطق که صندوق های صدقات درآمد بالایی دارند به جایی تخلیه ماهانه این صندوق ها، هر ۱۰ روز این صندوق ها خالی می شوند.

وی عنوان کرد: در حال حاضر ۲۴ هزار و ۷۱۶ خانواده تحت حمایت مستقیم و ۴۰ هزار خانواده تحت حمایت غیر مستقیم ، ۲۳ هزار سالمند، ۱۵ هزار زن سرپرست خانوار و سه هزار و ۳۰۰ دانشجو تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی استان هستند.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار