Iranjb.ir

پرهیز از ایجاد هرگونه تنش در مدیریت کشور
کد خبر: 112087
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۵
استاندار قزوین تاکید کرد :
شاخص : استاندار قزوین گفت: هرچند این روش در مسیر انقلاب اسلامی در حال توسعه است اما این دولت نیز در مسیر عقلانیت، مدیریت کارشناسی کشور و پرهیز از هرگونه تنش به عنوان یکی از موضوعات مهم تلاش می‌کند.
۸۲۱۵۱۷۰۱-۷۰۸۶۸۹۵۶

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، همایش راه رجایی روز گذشته به مناسبت هفته دولت با حضور معاون امور مجلس رییس جمهور، استاندار قزوین و دیگر مدعوین در دانشگاه فرهنگیان برگزار شد.

فریدون همتی استاندار قزوین اظهار کرد: هفته دولت در واقع هفته ملت، خدمتگزاری و نشان دادن رفتار و کردار یک حاکم خوب در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

وی افزود: این دولت با وجود سختی‌ها و مشکلات، کاهش قیمت نفت و فشار تحریم‌ها توانست به نقطه اوج خود برسد و خوشبختانه دولت در حوزه‌های مختلف موفقیت‌های چشمگیری را داشته است.

همتی خاطرنشان کرد: در هفته دولت ۸۷۱ پروژه با هزینه هزار و سی میلیارد تومان در استان افتتاح شده است.

استاندار قزوین بیان کرد: خوشبختانه استان قزوین در حوزه صنعت، کشاورزی و توسعه شهری تحولی ایجاد کرده و با سرمایه‌گذاری‌های مختلف بعد از برجام، نشان دهنده آینده درخشان این استان است.

وی اضافه کرد: اگر در راستای اقتصاد مقاومتی همانند عرصه‌های مختلف دیگر تلاش جدی صورت بگیرد،  قطعا می توانیم اقتصادی مقاوم در برابر دشمن داشته باشیم.

همتی ابراز کرد:  نیاز به ارائه یک الگو و روش مناسب و شایسته با تراز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران  در حوزه رفتار حکمرانان، کارگزاران و مدیران نظام ضروری است.

استاندار قزوین در ادامه تصریح کرد: نیاز به توسعه اخلاق و فرهنگ اسلامی به موازات پیشرفت های اقتصادی در جهت گسترش توسعه کشور ضرورت دارد.

وی با اشاره به وجود مبانی غنی اخلاق و رفتار بزرگان دینی در ایران اظهار کرد: باید در مناسبات اجتماعی، سیاسی و فرهنگی به تفسیر اخلاقی الگوهای کارآمدی همچون شهیدان رجایی و باهنر بپردازیم.

همتی اضافه کرد: هرچند این روش در مسیر انقلاب اسلامی در حال توسعه است اما  این دولت نیز  در مسیر عقلانیت ، مدیریت کارشناسی کشور و پرهیز از تنش به عنوان یکی از موضوعات مهم تلاش می‌کند.

استاندار قزوین در پایان گفت: نهادینه کردن رفتارهای مناسب با واقع گرایی و پرهیز از هرگونه اموری که می تواند اداره کشور را به حاشیه ببرد ملزم بوده و برای توسعه و پیشرفت کشور در حوزه مادی  و اقتصادی نیاز به توجه جدی به حوزه فرهنگی و فرهنگ متناسب با ملت داریم.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار