پرهیز از ایجاد هرگونه تنش در مدیریت کشور
کد خبر: 112087
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۵
استاندار قزوین تاکید کرد :
شاخص : استاندار قزوین گفت: هرچند این روش در مسیر انقلاب اسلامی در حال توسعه است اما این دولت نیز در مسیر عقلانیت، مدیریت کارشناسی کشور و پرهیز از هرگونه تنش به عنوان یکی از موضوعات مهم تلاش می‌کند.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، همایش راه رجایی روز گذشته به مناسبت هفته دولت با حضور معاون امور مجلس رییس جمهور، استاندار قزوین و دیگر مدعوین در دانشگاه فرهنگیان برگزار شد.

فریدون همتی استاندار قزوین اظهار کرد: هفته دولت در واقع هفته ملت، خدمتگزاری و نشان دادن رفتار و کردار یک حاکم خوب در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

وی افزود: این دولت با وجود سختی‌ها و مشکلات، کاهش قیمت نفت و فشار تحریم‌ها توانست به نقطه اوج خود برسد و خوشبختانه دولت در حوزه‌های مختلف موفقیت‌های چشمگیری را داشته است.

همتی خاطرنشان کرد: در هفته دولت ۸۷۱ پروژه با هزینه هزار و سی میلیارد تومان در استان افتتاح شده است.

استاندار قزوین بیان کرد: خوشبختانه استان قزوین در حوزه صنعت، کشاورزی و توسعه شهری تحولی ایجاد کرده و با سرمایه‌گذاری‌های مختلف بعد از برجام، نشان دهنده آینده درخشان این استان است.

وی اضافه کرد: اگر در راستای اقتصاد مقاومتی همانند عرصه‌های مختلف دیگر تلاش جدی صورت بگیرد،  قطعا می توانیم اقتصادی مقاوم در برابر دشمن داشته باشیم.

همتی ابراز کرد:  نیاز به ارائه یک الگو و روش مناسب و شایسته با تراز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران  در حوزه رفتار حکمرانان، کارگزاران و مدیران نظام ضروری است.

استاندار قزوین در ادامه تصریح کرد: نیاز به توسعه اخلاق و فرهنگ اسلامی به موازات پیشرفت های اقتصادی در جهت گسترش توسعه کشور ضرورت دارد.

وی با اشاره به وجود مبانی غنی اخلاق و رفتار بزرگان دینی در ایران اظهار کرد: باید در مناسبات اجتماعی، سیاسی و فرهنگی به تفسیر اخلاقی الگوهای کارآمدی همچون شهیدان رجایی و باهنر بپردازیم.

همتی اضافه کرد: هرچند این روش در مسیر انقلاب اسلامی در حال توسعه است اما  این دولت نیز  در مسیر عقلانیت ، مدیریت کارشناسی کشور و پرهیز از تنش به عنوان یکی از موضوعات مهم تلاش می‌کند.

استاندار قزوین در پایان گفت: نهادینه کردن رفتارهای مناسب با واقع گرایی و پرهیز از هرگونه اموری که می تواند اداره کشور را به حاشیه ببرد ملزم بوده و برای توسعه و پیشرفت کشور در حوزه مادی  و اقتصادی نیاز به توجه جدی به حوزه فرهنگی و فرهنگ متناسب با ملت داریم.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار