پرهیز از سیاست زدگی در جنبش‌های دانشجویی/ دانشجو نماد بیداری و آگاهی در جامعه است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 84447
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۳
دانشجوی فعال دانشگاه علوم پزشکی قزوین:
شاخص : دانشجوی فعال دانشگاه علوم پزشکی قزوین با بیان این‌که دانشجو نماد بیداری و آگاهی در جامعه است، گفت: با توجه به بیانات حضرت آقا جنبش دانشجویی باید بصیرت سیاسی داشته باشد اما سیاست زده نباشد.

ناهید مورانلو دانشجوی موفق در  رشته بهداشت حرفه‌ای از دانشگاه علوم پزشکی قزوین در گفتگو با خبرنگار سیاسی شاخص، در رابطه با رسالت دانشجویان مسلمان در برخورد با استکبار و هر گونه ظلم جهانی اظهار کرد: دانشجو در جامعه نماد بیداری و آگاهی است؛ با توجه به بیانات رهبر انقلاب وظیفه دانشجو این است که علاوه بر درس خواندن نسبت به ظلم بی تفاوت نبوده و ندای استکبار ستیزی در سراسر جهان سر دهد.

وی با اشاره به فرارسیدن روز دانشجو گفت: دانشجویان به نوعی یک رسانه هستند و جنبش‌های دانشجویی به عنوان یک عامل جریان ساز و برپاکننده گفتمان انقلاب اسلامی مطرح می‌شوند.

این دانشجوی موفق گفت: دانشجویان می بایست با ارائه مستندات استکبار جهانی، جامعه را به بیداری و مبارزه علیه ظلم جهانی دعوت کنند.

مورانلو با اشاره به استقلال کشور و پرهیز از سیاست زدگی و سوء استفاده احزاب سیاسی در جنبش دانشجویی عنوان کرد: با توجه به بیانات حضرت آقا جنبش دانشجویی باید بصیرت سیاسی داشته باشد اما سیاست زده نباشد، و هرگز اجازه این را ندهد که بازیچه دست احزاب شود.

دانشجوی فعال دانشگاه علوم پزشکی قزوین با عنوان این‌که دانشجو باید با آگاهی کامل و استدلال، از آرمان‌های انقلاب اسلامی دفاع کند، گفت: دانشجویان نباید رسالت اصلی خود را فراموش کنند و می‌بایست با نقد منصفانه و مطالبه‌گری در راستای تحقق حداکثری آرمان‌های انقلاب اسلامی تلاش نمایند.

مورانلو در پایان گفت: دانشجو وظیفه دارد ضمن تلاش برای پیشرفت علمی کشور در راستای ارتقاء بصیریت سیاسی و افزایش تقوا و تهذیب نفس خود کوشا باشد.

انتهای پیام/۱۰۰۳

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار