پرونده تخلفات انتخاباتی تعیین وقت شد/ طرح ۱۵ شکایت علیه استانداران و فرمانداران در دادگاه - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 146283
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۴:۵۶
رئیس کل محاکم تهران:
شاخص : پوریانی گفت: در حال حاضر 6 کیفرخواست برای استانداران و بعضی از فرمانداران استان تهران صادر شده و پرونده در مجتمع قضایی کارکنان دولت مطرح رسیدگی است.

به گزارش شاخص نیوز؛ عباس پوریانی رئیس کل دادگا‎ه‌های عمومی و انقلاب تهران در گفت‌وگو با میزان با اشاره به آخرین وضعیت پرونده تخلفات انتخاباتی اظهار کرد: در حال حاضر ۶ کیفرخواست برای استانداران و بعضی از فرمانداران استان تهران صادر شده و پرونده در مجتمع قضایی کارکنان دولت مطرح رسیدگی است.

وی ادامه داد: برای این پرونده تعیین وقت شده و قطعا این استانداران به عنوان متهم احضار و دفاعیات آنها استماع خواهد شد و در نهایت رای مقتضی براساس نظر قاضی صادر خواهد شد.

پوریانی به برخی شکایت‏‌های واصله در رابطه با تخلفات انتخاباتی اشاره کرد و گفت: بعضی از گزارش‌های مربوط به مجازات های درجه ۷ و ۸ قانون مجازات اسلامی بوده که در صلاحیت دادگاه میباشد که در این رابطه بیش از ۱۵ شکایت علیه استانداران و فرمانداران در سراسر کشور مطرح شده و درمرحله تحقیقات است.

 رئیس کل محاکم تهران در پایان خاطرنشان کرد: با بررسی پرونده‌های مطرح شده چنانچه اتهامی متوجه این افراد باشد طبق قانون برخورد خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع: فارس

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار