پرونده ۱۰۰ واحد تولیدی قزوین برای دریافت تسهیلات راکد مانده است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 164427
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱:۰۳
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار:
شاخص : معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار قزوین گفت: پرونده ۱۰۰ واحد صنعتی و کشاورزی استان قزوین برای دریافت تسهیلات از بانک‌های عامل راکد مانده است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شاخص، منوچهر حبیبی در جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید اعلام کرد: در حال حاضر پرونده ۱۰۰ واحد صنعتی و کشاورزی استان قزوین برای دریافت تسهیلات از بانک‌های عامل راکد مانده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار قزوین گفت: پرداخت تسهیلات به واحد‌های متقاضی برای بازسازی و نوسازی باید از اولویت‌های نخست پرداخت‌ها از سوی بانک‌های عامل باشد.

این مسوول در ادامه با اشاره به کاهش پرداخت تسهیلات بهین یاب در حوزه گردشگری استان طی هفته گذشته، تصریح کرد: میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری باید ضمن تقویت ارتباط با بانک‌های عامل، علت پرداخت نکردن تسهیلات در این حوزه را پیگیری و نتیجه آن را در سامانه بهین یاب ثبت کند.

حبیبی خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۶۰ واحد تولیدی درجه یک استان برای دریافت تسهیلات به بانک‌ها معرفی شده اند که برای بالا رفتن میزان تولید و ایجاد اشتغال پایدار باید در اولویت دریافت‌ها قرار گیرند.

پرزحمت رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین هم در این نشست گفت: طی یک هفته گذشته ۱۸۶ میلیارد ریال تسهیلات بهین یاب به واحد‌های ثبت نام شده در سامانه پرداخت شده است.

بهین یاب بخشی از تسهیلات طرح رونق تولید است که به واحدها و طرح‌های تولیدی متقاضی که در سامانه مربوطه ثبت‌نام کرده‌اند و واجد شرایط هستند اعطا می‌شود.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار