پزشکان ایرانی حتما بخوانند!+ عکس - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 84837
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۷
شاخص : برخورد کادر درمانی بیمارستان خمینی شهر با کودک 4 ساله واکنش های زیادی را به همراه داشته است. ماجرا هم از این قرار بود که مادری فرزند خود را براي بخيه صورتش به اورژانس بيمارستان می‌برد...
شاخص نیوز : برخورد کادر درمانی بیمارستان خمینی شهر با کودک ۴ ساله واکنش های زیادی را به همراه داشته است. ماجرا هم از این قرار بود که مادری فرزند خود را برای بخیه صورتش به اورژانس بیمارستان می‌برد، اما پزشک اورژانس پس از اینکه متوجه می‌شود خانواده این کودک پولی ندارد بخیه صورت او را می‌کشد!به همین سادگی!بدون توجه به وجدان انسانی و قسم کاری!
درواقع می توان گفت، در چند سال اخیر در مواردی برخورد‌های نامناسبی با بیماران در بیمارستان‌های مختلف انجام شده است. این در حالی است که اخلاق پزشکی یکی از اولویت‌ها در شغل پزشکی است.
حالا هم معاون درمان وزارت بهداشت، از بررسی پرونده اختلال در درمان کودک اصفهانی در دادگاه نظام پزشکی و تخلفات اداری دانشگاه خبر داده است.
آقاجانی گفته: با توجه به تخلفی که در بیمارستان اتفاق افتاده بود و جمع بندی کارشناسی های انجام شده، شب گذشته در جلسه ای با مسئولین ارشد دانشگاه مقرر شد که مسئولین بیمارستان خمینی شهر اصفهان از سمت خود برکنار شوند و ضمنا به مسئولین حراست، بازرسی و برخی از مسئولین دیگر دانشگاه تذکرات جدی داده شد.
نکته مهم اما در این میان اینجاست که چرا حتما باید تخلفاتی از این دست رخ دهد تا پول پرستی که جامعه پزشکی به ان شهرت یافته است اصلاح شود؟
عکس زیر می تواند سرمشقی برای پزشکان ایرانی باشد.عکسی که نشان می دهد یک پزشک چینی برای آرامش کودک بیمارش به او انیمیشن نشان می دهد.کاش کمی انسانیت بیاموزیم.
پزشکان ایرانی بخوانند!+ عکس

مطالب مرتبط

برچسب ها: ,,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار