ایران جانبی

» پست تامل برانگیز سیروان و زانیار خسروی درباره برخی سلبرتی‌ها
کد خبر: 201659
تاریخ انتشار: 14 ژانویه 2020 - 9:59
شاخص : سیروان و زانیار خسروی، خوانندگان پاپ کشورمان با انتشار پستی مشترک در اینستاگرام به چند رنگی برخی سلبرتی های ایرانی واکنش نشان دادند.

به گزارش شاخص نیوز، سلبرتی بودن در ایران داستانی متفاوت با تمام دنیا دارد. با وجود آنکه در تمام دنیا بسیاری از  سلبرتی‌های مشهور فقط درباره حوزه و حرفه‌ای که در آن تخصص دارند اظهارنظر می‌کنند، اما برخی سلبرتی‌ها در ایران با وقوع هر حادثه‌ای خود را ملزم به ارائه راهکار دانسته و در مورد آن اظهارنظر می‌کنند. از سیل، زلزله و بلایای طبیعی گرفته تا سقوط هواپیما، تصادف و آتش گرفتن قطار!

طی دهه گذشته این سلبرتی‌ها بار‌ها در اتفاقات مختلف مردم را به سمت و سویی که خود خواسته اند کشانده و در پایان و با دیدن نتیجه‌ای معکوس یا اعلام برائت کرده اند و یا از مردم طلب بخشش نموده اند. ماجرای انتخابات سال ۹۶، رنگ بنفش و دعوت سلبرتی‌ها به حمایت از رئیس جمهور وقت و در ادامه انصراف آن‌ها از حمایت از روحانی یکی از این موارد است. طی چند روز گذشته و پس از ماجرای سقوط هواپیمای اکراینی این قضیه دوباره پررنگ‌تر شد. برخی سلبرتی‌ها با انتشار پست‌هایی اقدام به تهییج مردم کرده و برخی در اقداماتی احساسی با مردمی جلوه دادن خود از جشنواره‌های هنری انصراف دادند.

سیروان و زانیار خسروی، خوانندگان پاپ کشورمان با اشاره به این ویژگی عجیب برخی سلبرتی‌های کشورمان با انتشاری پستی مشترک در اینستاگرام با عنوان پرچم ملی سلبرتی‌ها نوشتند: «سیروان و زانیار خسروی، از خوانندگان مطرح موسیقی پاپ با انتشار یک پست مشترک در اینستاگرام، نوشتند: نه سبز بودم، نه بنفش شدم، نه تَکرار کردم و نه سیاه میشوم.

ولى افسوس که هنوز هم بسیارند کسانیکه دنباله رو سلبریتیهاى آفتاب پرستى هستند که یک روز سبزند، یک روز بنفش، یک روز عزادارند، یک روز به فلان کاندیدا اعتقاد راسخ دارند، روز دیگر تظاهر به فریبخوردگى میکنند، یک روز تاریخ سازند و روز دیگر تاریخ باز. ‎این‌ها همانهایى هستند که از ماهیگیرى از آب گل آلودِ هیچ حادثه اى نمیگذرند و شهوت دیده شدنشان تمام ناشدنى است.»

پست تامل برانگیز سیروان و زانیار خسروی درباره برخی سلبرتی ها

انتهای پیام/۹۰۰

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار