پشتوانه و امنیت ملی کشور با حضور حداکثری مردم در انتخابات - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 78896
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۴ - ۸:۴۴
معاون سیاسی امنیتی استاندار تاکید کرد:
شاخص : معاون سیاسی امنیتی استاندار قزوین با اشاره به تاکیدات رهبری گفت: باید انتخاباتی با حضور حداکثری مردم را داشته باشیم چراکه مردم پشتوانه و امنیت ملی کشور هستند.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، ایوب رحیمی معاون سیاسی امنیتی استاندار قزوین در جلسه‌ ستاد انتخاباتی قزوین که به مناسبت پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی تشکیل شد، اظهار کرد: با توجه به نزدیکی انتخابات برای برخورداری از یک انتخابات شایسته و مطلوب باید با فرمانداران به عنوان نماینده عالی دولت در استان‌ها و شهرستان‌ها هماهنگی لازم را داشته باشیم.

وی خطاب به مسئولین انتخاباتی، گفت: برای جلوگیری از ایجاد خلل در روند انتخابات بهتر است مصاحبه‌ها در این رابطه با هماهنگی قبلی انجام شود چرا که برخی مسائل در حیطه کاری ستاد انتخابات نیست.

این مسئول اضافه کرد: آمار تعداد صندوق‌ها بعد از تصویب هیئت اجرایی کشور اعلام خواهد شد پس با اطلاعات نادرست مردم را سردرگم نکنید.

این مسئول با اشاره به مراحل سه گانه انتخابات( قبل، حین و بعد انتخابات) افزود: از هم‌اکنون آمادگی لازم برای اجرای مقدمات انتخابات فراهم شده است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار قزوین بیان کرد: مسئولین مربوطه خود را درگیر حواشی نکنند و به رسالت خود در این بخش پای بند و با هماهنگی لازم در تمامی ارگان‌ها انتخابات را به بهترین شکل برگزار کنند.

وی با اشاره به تاکیدات رهبری و رئیس جمهور گفت: باید انتخاباتی با حضور حداکثری مردم را داشته باشیم چرا که مردم پشتوانه و امنیت ملی کشور هستند لذا هرچه  انتخابات پرشورتر باشد اقتدار ایران در جهان بیشتر خواهد شد.

این مسئول با اشاره به ایجاد حس رقابت سالم در همه گروه‌ها در چارچوب نظام انقلاب اسلامی گفت: حس رقابت سبب حضور اقشار مختلف جامعه به پای صندوق‌ها می شود  پس باید در راستای ایجاد رقابت سالم تلاش کنیم.

رحیمی با اشاره به روز ۱۳ آبان به عنوان روز ملی استکبارستیزی تصریح کرد: ملت ایران باید این حماسه‌ها را فراموش نکنند و با حضور مقتدرانه در مقابل استکبارگران وظیفه خود را به طور کامل ادا کند.

انتهای پیام/۱۰۰۳

مطالب مرتبط

یک پاسخ به “پشتوانه و امنیت ملی کشور با حضور حداکثری مردم در انتخابات”

  1. آشنای غریبه گفت:

    اول بیا واجبات خودتو انجام بده که این دفعه نمیگم ولی بعدا سر فرصت بیان خواهد شد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار