پشتیبانی از نظام مقدس جمهوری اسلامی با مشارکت حداکثری در انتخابات - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 94619
تاریخ انتشار: ۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۵:۴۰
نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:
شاخص : نماینده مردم قزوین در مجلس تاکید کرد: دشمنان به واسطه حضور حداکثری ملت ایران در انتخابات از توطئه‌های خود منصرف می شوند.

به گزارش شاخص نیوز، ظهر امروز سیدمرتضی حسینی نماینده مردم شریف قزوین،البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی همزمان با آغاز دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره خبرگان رهبری پیش رأی خود را به صندوق انداخت.

وی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی شاخص نیوز، با اشاره به اینکه دنیای امروز بر مبنای دموکراسی قرار گرفته است، اظهار کرد: انتخابات یکی از مهم‌ترین محورهای دموکراسی محسوب می‌شود.

وی افزود: هر کشوری که مردم آن حضور حداکثری پای صندوق‌های رای داشته باشند دلیل بر این است که نظام، مملکت و مسئولین آن را قبول دارند.

نماینده مردم قزوین در مجلس ابراز کرد: دشمنان به واسطه این حضور از توطئه‌های خود منصرف می شوند، باید اهمیت ویژه‌ای برای شرکت در انتخابات قائل شویم.

حسین با اشاره به لزوم تمکین کاندیداها به قانون اساسی، گفت: افرادی که تمکین به قانون اساسی ندارند اصولا نباید کاندید می‌شدند.

وی در پایان اذعان داشت: هر کسی که کاندید انتخابات شده است باید تابع قانون اساسی باشد چرا که این نظام و کشور بر اساس قانون اساسی اداره می‌شود.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار