پلمب ۲۰ آرایشگاه فاقد مجوز در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 57686
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۰

رئیس اتاق اصناف شهرستان قزوین گفت: ۲۰ آرایشگاه فاقد مجوز فعالیت در داخل منازل پلمپ شد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، عبدالحسین کولجی با اشاره به دستور دادستان قزوین مبنی بر تعطیلی آرایشگاه‌های زنانه که مبلغ اپیلاسیون هستند، اظهار کرد: ۴۲ آرایشگاه به دلیل فعالیت های غیرمجاز و غیر بهداشتی(اپیلاسیون) در هفته گذشته بسته شد.

رئیس اتاق اصناف شهرستان قزوین با اعلام اینکه ۲۰ آرایشگاه دارای مجوز بعد از یک هفته با انجام تعهد دوباره به فعالیت‌شان ادامه دادند، تصریح کرد: آرایشگاه های خانگی هم در صورت تبدیل ملک شخصی به تجاری با طی مراحل اداری می توانند دوباره به کار خود ادامه دهند.

این مسئول تاکید کرد: تبلیغات اپیلاسیون به دلیل رعایت نشدن مسائل بهداشتی ممنوع است و در صورت مشاهده تخلف دوباره این آرایشگاه ها پروانه کسب‌شان باطل خواهد شد.

حجت الاسلام صادقی نیارکی دادستان عمومی و انقلاب قزوین هفته گذشته در پی نامه ای که به امضای برخی از فعالان فرهنگی و موسسات مردم نهاد درباره ترویج اپیلاسیون در آرایشگاه های زنانه رسیده بود، اعلام کرد: داشتن پروانه کسب مراکز آرایشی که اقدام به ارائه خدمات نامشروع و غیر قانونی می کنند ملاکی برای صحیح جلوه دادن اعمال خلاف این سالن‌ها نیست و با مراکزی که اقدام به انتشار اینگونه تبلیغات شبه پزشکی می کنند برخورد می‌شود.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار