پلمپ یک باب رستوران بین راهی متخلف در تاکستان
کد خبر: 113480
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۶
سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان قزوین:
شاخص : سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان قزوین با بیان اینکه نظارت بر فرآورده‌های خام دامی مصرفی در رستوران‌ها بر عهده دامپزشکی است، گفت: یک باب رستوران بین راهی متخلف در تاکستان پلمپ شد.

محمد جلیلوند سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: با توجه به برنامه نظارت بهداشتی و  بازرسی‌های مشترک اداره دامپزشکی و سایر ادارات شهرستان تاکستان از رستورانهای بین راهی ، یک واحد رستوران واقع در این  شهرستان در تاریخ ۱۸/۰۶/۱۳۹۵ به علت استفاده از فرآورده‌های خام دامی فاسد و غیرقابل مصرف و عدم رعایت موارد بهداشتی پلمپ شد.

جلیلوند افزود: کارشناسان نظارت بر بهداشت عمومی ومواد غذایی اداره دامپزشکی شهرستان تاکستان در گشت‌های نظارتی خود از رستوران‌های داخل شهر و بین راهی بازدید می‌کند و در صورت مشاهده مواردی که  سلامت مردم را به خطر بیندازد برخورد خواهد کرد.

سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان قزوین به مردم توصیه کرد: در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی در زمینه فرآورده‌های خام دامی (گوشت، مرغ، ماهی، تخم مرغ و…) مراتب را از طریق شماره ۴ رقمی ۱۵۱۲ و یا سامانه پیامکی ۵۰۰۰۱۵۱۲ به دامپزشکی اطلاع رسانی نمایند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار