پلمپ یک واحد دندانپزشکی غیرمجاز در شهر قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 176109
تاریخ انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱:۱۴
رییس نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی قزوین خبر داد:
شاخص : رییس اداره نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی قزوین از پلمپ یک واحد دندانپزشکی غیرمجاز واقع در شهر قزوین خبر داد.

دکتر محمدرضا مدبر رییس اداره نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، از پلمپ یک واحد دندانپزشکی غیرمجاز واقع در شهر قزوین خبر داد.

وی افزود: این واحد درمانی غیرمجاز، فاقد مجوز فعالیت بوده و افرادی بدون صلاحیت حرفه‏‌ای و تحصیلات دانشگاهی اقدام به امور دندانپزشکی، مانند: تجویز دارو، عصب کشی، رادیوگرافی دندان، ترمیم زیبایی دندان و استفاده از کامپوزیت های دندانی بدون رعایت اصول بهداشتی برای مراجعین خود می‌کردند.

 مدبر خاطرنشان کرد: این واحد غیرمجاز، به دنبال گزارشات و شکایات مردمی و پیگیری کارشناسان اداره نظارت بر درمان، شناسایی شد و متصدیان آن نیز به اتهام دخالت غیرمجاز در امور پزشکی و تهدید علیه سلامت عمومی و پیگیری شکایت مراجعین، به مراجع قضایی معرفی شدند.

رییس اداره نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی قزوین بار دیگر تاکید کرد: شهروندان برای دریافت هرگونه خدمات درمانی و تشخیصی، الزاماً به مراکز مجاز و قانونی مراجعه کنند.

مدبر ابراز کرد:: مراکز مجاز، دارای پروانه طبابت و مجوز قانونی هستند و این مجوز باید در معرض دید عموم نصب شده باشد.

وی در پایان گفت: شماره های ۳۳۶۸۱۱۶۰ و ۳۳۶۷۸۹۸۳ مربوط به اداره نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی قزوین، پاسخگوی هر گونه سوال و یا اعلام شکایت از مراکز درمانی استان خواهند بود.

انتهای پیام/۱۰۰۳/د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار