پلمپ ۱۵ واحد صنفی پوشاک نامتعارف در قزوین
کد خبر: 117427
تاریخ انتشار: ۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۸
رئیس پلیس امنیت عمومی استان قزوین خبر داد
شاخص : رییس پلیس امنیت عمومی استان از برخورد پليس با عرضه‌كنندگان لباس‌هاي نامتعارف و پلمپ 15 واحد صنفي متخلف در قزوین خبر داد.

سرهنگ ایرج محمدی رئیس پلیس امنیت عمومی استان قزوین در گفتگو با خبرنگار شاخص از برخورد پلیس با عرضه‌کنندگان لباس‌های نامتعارف و پلمپ ۱۵ واحد صنفی متخلف  در قزوین خبر داد.

وی اظهار داشت: در راستای اجرای طرح جمع آوری لباس های نامتعارف و ضد فرهنگی و مقابله با مدگرایی و جلوگیری از ترویج فرهنگ منحط غرب و نفوذ عناصر بیگانه در نوع پوشش مردم، پلیس امنیت عمومی قزوین با تشکیل اکیپ هایی از ماموران مجرب اقدام به سرکشی از ۳۱۷ صنوف، مراکز خرید و مغازه های عرضه پوشاک کرد.

این مسئول انتظامی گفت: اخذ ۲۴ مورد تعهد، ۱۱۶تذکر به واحد های عرضه کننده پوشاک و ۱۵ مورد پلمپ واحدهای متخلف از نتایج دیگر این طرح بوده است.

سرهنگ محمدی با اشاره به حساسیت بالا در مجموعه پلیس  و دستگاه قضائی وبرخورد قاطعانه و قانونمند پلیس با عرضه کنندگان لباس های نامتعارف اذعان داشت: طرح نظارت بر فروشندگان پوشاک در سطح شهرستان قزوین مستمر و ادامه دار خواهد بود.

رئیس پلیس امنیت عمومی در پایان از عموم مردم خواست کرد تا در صورت مشاهده فروش و عرضه هرگونه لباس نامتعارف در فروشگاه ها مراتب را با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ در میان بگذارند.

انتهای پیام /  د

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار