پلمپ ۵ واحد عرضه فرآورده خام دامی در البرز - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 58152
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۶
رئیس اداره دامپزشکی البرز اعلام کرد
شاخص : رئیس اداره دامپزشکی شهرستان البرز گفت: با بازدید مشترک رؤسای ادارات شهرستان البرز، 5 واحد عرضه فرآورده های خام دامی پلمب شد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، علی آقاجان‌نیا‌معلم در بازدید مشترک دامپزشکی با مسئولین ادارات شهرستانی از مراکز عرضه فرآورده های خام دامی سطح شهرستان البرز، اظهار کرد: با دستور دادستان این شهرستان پنج واحد عرضه فرآورده های خام دامی به طور همزمان در یک روز پلمپ شد.

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان البرز عنوان کرد: عرضه محصولات تاریخ گذشته، عدم رعایت شرایط بهداشتی در محیط کار، عرضه فراورده خام دامی در شرایط نامناسب دمایی، عرضه ماهی نامناسب، سد معبر و تخلفات صنفی و نواقص ساختاری از جمله موارد و دلایل پلمب واحد ها بوده است.

این مسئول خاطرنشان کرد: در مجموع نظارت و برخورد قاطع با متخلفان از جمله مهم‌ترین و نیرومندترین اهرم برای وادار کردن فرد یا افراد برای انطباق با سیاست های کلی در هر دستگاهی است.

وی در انتها افزود: اکیپ های نظارت بهداشتی دامپزشکی با سرکشی و نظارت بر بازارهای محلی، کشتارگاه های دام و طیور، سردخانه ها، مراکز تولید، بسته بندی، عرضه و فروش فرآورده های خام دامی و نیز رستوران های درون شهری و بین راهی این اماکن را مورد بازرسی قرار می‌دهند.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار