پناهیان: فاجعه منا یک حرکت تروریستی عظیم است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 73101
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۴ - ۴:۱۹
شاخص : بخشى از صحبت هاى مهم استاد پناهیان در خصوص فاجعۀ منا که شب جمعه در هیئت هفتگی شهداى گمنام ایراد شده بود را در ادامه می‌خوانید.
بخشى از صحبت هاى مهم حجت الاسلام و المسلمین پناهیان در خصوص فاجعۀ منا که شب جمعه در هیئت هفتگی شهداى گمنام  ایراد شده بود را در ادامه می‌خوانید.

شاید بتوانیم فاجعه ى منا را یک حرکت تروریستى عظیم علیه مسلمانان تلقى کنیم چرا که چنین جنایاتى در پرونده ى آل سعود فراوان است، اگر هم حکام جنایت کار آل سعود مستقیما این جنایت را انجام نداده باشند نفوذ صهیونیست ها در این دولت فاسد بسیار زیاد است و یک دولت فاسد تحت نفوذ دشمنان اسلام ، طبیعى ست که محل امنى براى مسلمانان نباشد.

دولت ما باید در مقابل این جنایت آل سعود عکس العمل قاطع نشان بدهد . ما منتظر محکوم کردن حکام جنایت کار آل سعود در سخنرانى فرداى رئیس جمهور در سازمان ملل هستیم .

اساسا مدیریت صحراى منا که یازده ماه از سال کاملا خالى از سکنه است و جزئیات رفتار حجاج قابل پیش بینى و برنامه ریزى ست بسیار آسان تر از آن است که چنین فجایعى را بتوان احتمال داد ، آل سعود خائن تنها به حرکت هاى نمایشى در جهت خدمت به حجاج اکتفا مى کند آن ها به هیچ وجه نمى خواهند حج رونق پیدا کند. آنگاه برخى سیاسیون ورشکسته به دفاع و توجیه بى تدبیرى آل سعود مى پردازند.

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار