پورعلی‌گنجی: فصل را بد شروع کردم و منتظر پاسخ برایتون بودم/ امکاناتی در پک وجود دارد که در هر مرکزی نیست - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 176279
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۶
شاخص : بازیکن تیم ملی فوتبال ایران گفت: مصدومیت من به این خاطر شروع شد که من فصل را به درستی آغاز نکردم و در این مدت منتظر پاسخ برایتون بودم تا تمریناتم را به صورت رسمی در این باشگاه آغاز کنم.

به گزارش شاخص نیوز: به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مرتضی پورعلی‌گنجی در گفت‌وگو با سایت فدراسیون درباره مصدومیتش و شرایط فعلی و روند بهبودی خود صحبت‌های زیر را انجام داد.

وی در ابتدا گفت: مصدومیت من به این خاطر شروع شد که من فصل را به درستی آغاز نکردم. بعد از جام جهانی حدود یک ماه استراحت کردم. ضمن اینکه در این مدت منتظر پاسخ برایتون بودم تا تمریناتم را به صورت رسمی در این باشگاه آغاز کنم. من نتوانستم تمرینات خیلی خوبی را به تنهایی انجام دهم و زمانی که به باشگاه جدیدم در بلژیک رفتم حدود یک هفته تا ده روز با این تیم تمرین کردم و این تمرینات برای آماده‌سازی من به اندازه کافی مناسب نبود تا بتوانم بازی‌های سخت و سنگین آنجا را تحمل کنم.

مدافع تیم ملی در ادامه افزود: ضمن اینکه به خاطر بازی‌های سنگین جام جهانی و بدن ناآماده من بعد از این مسابقات، چهار بازی در این فصل بلژیک انجام دادم و در نهایت در یک تمرین فشرده درون تیمی به دنبال ضربه‌ای کوچک به لیگامنت پای من آسیب وارد شد.

پورعلی گنجی در ادامه تاکید کرد: بخاطر اینکه شرایط خوبی در تهران و در پک وجود داشت و به خاطر کادر مجرب این مرکز اعم از دکتر شهاب، دکتر خانلری و میکائیل ترجیح دادم به این مرکز بیایم. در حال حاضر شرایط درمانم را به خوبی در اینجا سپری می‌کنم و احساس می‌کنم که شرایط مناسبی در اینجا برای من مهیا بوده و به همین خاطر در اینجا روند بهبودم را آغاز کردم. حالا و پس از گذشت حدود سه هفته بسیار خوب پیش رفته‌ایم و به امید خدا تا چهار هفته دیگر به تمرینات باز می‌گردم.

وی در ادامه در مورد نوع مصدومیت اش گفت: لیگامنت خارجی پای من حدود ۵۰ درصد پارگی داشت. البته شانس آوردم که مینیسک و رباط کناری آن پاره نشد و در صورت بروز این اتفاق مجبور بودم حدود هشت ماه درمان انجام دهم. اما شکر خدا این مصدومیت و آسیب لیگامنت من به همین صورت باقی ماند و به سایر بخش‌های زانوی من سرایت نکرد. در حال حاضر باید مراقب باشم تا بتوانم طی یک ماه آتی بهبودی کامل را بدست بیاورم.

بازیکن تیم ملی فوتبال ایران ادامه داد: احساس می‌کنم یک تیم خیلی خوب در اینجا حضور دارد که با احساس مسئولیت از بازیکنان مراقبت می‌کند. شرایط و امکانات خوبی در بخش فیزیوتراپی و ریکاوری در این مکان برای بازیکنان مهیا شده که هر مرکزی ندارد. نشان می‌دهد که اعضای تیم ملی برای بازیکنان تیم حساب ویژه‌ای باز کرده و من فکر می‌کنم که بازیکنان تیم ملی که مصدوم می‌شوند می‌توانند به این مرکز بیایند و از این امکانات استفاده کند. چرا که همه چیز در کنار هم در مرکز پک وجود دارد. اعم از تیم خوب و مجرب برای رفع مشکلات بازیکنان و هم سالن خوب و مرکز درمانی و فیزیوتراپی مناسب به همراه استخر و خیلی چیز‌های دیگر که می‌تواند شرایط را برای بازگشت بازیکن مصدوم مهیا کند.

پورعلی گنجی در پایان خاطرنشان کرد: من از تیم ملی نوجوانان تاکنون در تیم‌های ملی حضور دارم و خدا را شکر می‌کنم که در تیم ملی ما بعد از چند سال چنین شرایطی توسط کی‌روش در تیم ملی مهیا شده که بازیکنان بتوانند از امکانات آن استفاده کنند و روند آماده سازی و بازگشت به سطح قبلی ورزش را طی کنند و به طور کامل از مصدومیت رهایی پیدا کنند

منبع: میزان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار