پژو ۴۰۵ در ناحیه شهری مینودر دچار حریق شد+تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 158882
تاریخ انتشار: ۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱:۲۴
رییس  سازمان آتش‌نشانی قزوین خبر داد؛
شاخص : رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، از اطفاء حریق خودروی پژو ۴۰۵ در ناحیه مینودر قزوین خبر داد.

اصغر چگینی رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، از اطفاء حریق خودروی پژو ۴۰۵ در ناحیه مینودر قزوین خبر داد.

وی افزود: در تماس مردمی با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی قزوین در ساعت ۲۰ و ۳۷ دقیقه روز سه شنبه یکم اسفند ماه سال ۱۳۹۶، از وقوع حریق یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ واقع در پیلوت ساختمان سه طبقه در ناحیه مینودر خیابان مسلم ابن عقیل خبر داده شد که بلافاصله ستاد فرماندهی این سازمان آتش نشانان ایستگاه‌های شماره چهار مینودر، هفت شهید مفتح و پنج پونک را به محل حادثه رهسپار کرد.

این مسوول با اشاره به شدت این حریق بیان کرد: اولین گروه نیروهای آتش نشانی پس از سه دقیقه به محل حریق رسیده و مشاهده کردند این خودرو از قسمت موتور به طور کامل طعمه حریق شده و به سرعت در حال گسترش و سرایت به اطراف است.

چگینی با اشاره به دود گرفتگی ساختمان تصریح کرد: آتش نشانان با سرعت عمل بالا و استفاده از تجهیزات ویژه اطفاء حریق در حداقل زمان ممکن شعله های سرکش آتش را مهار و از سرایت حریق به داخل خودرو و ایجاد خسارت بیشتر جلوگیری کرده و در ادامه نسبت به تهویه ساختمان و تخلیه دود با استفاده از دستگاه توربوفن اقدام کردند.

وی در پایان افزود: خوشبختانه در این حادثه به هیچ کس آسیبی نرسید و آتش نشانان پس از ایمن سازی محل و تحویل خودرو به مالک و عوامل انتظامی حاضر در صحنه حادثه ماموریت خود را به پایان رساندند.

انتهای پیام/۱۰۰۳/د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار