پیامک مشکوک و جنجالی مهدی رحمتی بعد از شکست منصوریان (عکس) - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 146309
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۲
شاخص : مهدی رحمتی که در این دیدار به دلیل مشکلات روحی نتوانست درون دروازه استقلال قرار گیرد، در پایان بازی و در شرایطی که بازیکنان در رختکن بودند خود را با گوشی‌اش سرگرم کرد.
به گزارش شاخص نیوز، دروازه بان و کاپیتان شماره یک استقلال دیدار برابر پارس جنوبی را که به عنوان آخرین خوان اولتیماتوم به علیرضا منصوریان محسوب می‌شد روی نیمکت نشست تا مشکلات روحی را دلیل آن عنوان کنند.

رحمتی که با توجه به سابقه سال‌ها حضور در جمع آبی‌ها از نظر کاریزماتیک چهره‌ای قابل نفوذ در جمع استقلالی‌ها محسوب می‌شود در پایان این دیدار و در شرایطی که از نتیجه شکست به شدت عصبانی بود راهی رختکن نشد و در کنار زمین حاضر شد.

دروازه بان شماره یک استقلال که در این لحظات به سوژه اصلی عکاسان تبدیل شده بود در شرایطی که با گوشی خود سرگرم بود به آنها اعلام کرد هر عکس و برداشتی می‌خواهند از این تصویر او داشته باشند تا اوج عصبانیت خود را به نمایش بگذارد.

photo_2017-09-15_22-58-53

رحمتی که در زمان مشکلات فنی و عدم نتیجه گیری تیم پرویز مظلومی یکی از عواملی بود که گفته می‌شد تلاش برای تغییر روی نیمکت و صحبت با مربی آینده را صورت داده، اینبار و در پایان اولتیماتوم علیرضا منصوریان چه خواهد کرد؟

منبع:  ایلنا

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار