پیام اسد به مناسبت سالگرد تأسیس ارتش سوریه - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 64650
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۷
شاخص : رئیس جمهور سوریه با ارسال پیامی هفتادمین سالگرد تأسیس ارتش این کشور را به همه ارتشی‌ها و نیروهای مسلح این کشور تبریک گفت و آنها را نمونه بارز ایستادگی در برابر دشمنان عنوان کرد.

به گزارش سرویس سیاسی شاخص، «بشار اسد» رئیس جمهور سوریه با ارسال پیامی به ارتش و نیروهای مسلح این کشور هفتادمین سالگرد بنیان نهادن ارتش سوریه را تبریک گفت.

خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) به نقل از اسد گزارش داد که ارتش سوریه با خون سرخ خود روزهای درخشانی را برای این کشور رقم زد که با کمک فرزندان این مرز و بوم بوده است.

رئیس جمهور سوریه خطاب به نیروهای مسلح این کشور گفت: شما ای حامیان میهن… امروز راه جانفشانی و فداکاری را ادامه می‌دهید که پیش از ۴ سال پیش آن را آغاز کردید به همه جهان اعلام کردید که دژ مستحکمی هستید که از مرزها، عزت و کرامت میهن دفاع می‌کنید.

وی با بیان این مطلب افزود: «شما همچنان به میزان چالش[ی که با آن روبرو هستید,با قدرت در مبارزه با دشمن حضور دارید… ما در جنگ‌ها نمونه‌های زنده‌ای از عظمت ایستادگی و بزرگی اراده مقاوم شما داریم که نه خم شد و نه شکست بلکه هر روز بر صلابت و قدرت آن افزوده شد».

بشار اسد ادامه داد: «برادران مبارز، تاریخ ارتش غیور ما پر است از صفحات مبارزه عالی و درگیری‌های قهرمانانه… امروز شما با مردانگی، قهرمانی و جانفشانی‌های شما تصویر آن حماسه‌های ملی را به ذهن متبادر کردید».

وی در پایان خطاب به مادران سوری نیز گفت: سلام بر همه مادرانی که با عشق به وطن جگر گوشه خود را تقدیم و با اعمال عظیم خود زیباترین تصاویر جانفشانی، صبر و ایستادگی را مجسم کردند.

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش

منبع: فارس

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار